MAGAZİN -- 9 Kasım 2017

İkbal Kaya, Geleceğe Yeni Kapılar Açacak

Magazinizmir
Türkiye’nin önde gelen reikimasterteacher, NLP uzmanı, melek koçu olan İkbal Kaya, İzmir'in Selçuk İlçesi'ndeki Yedi Bilgeler Otel'de 18-19 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek seminerle katılımcılara geçmişi geride bırakıp geleceğe doğru bir kapı açmanın yollarını öğretecek.

Gerçekleştirdiği seminer ve meditasyonlarla binlerce kişinin hayatlarında yeni kapılar aralayan İkbal Kaya, İzmir'in tarih dolu ilçesi Selçuk'a bağlı Çamlık Köyü’ndeki Yedi Bilgeler Otel’de, muhteşem üzüm bağlarının arasında düzenleyeceği 2 günlük arınma programı "Değişimin gücü sensin" semineriyle katılımcılara geçmişi affederek geleceğe dair umut dolu kapılar açmayı öğretecek. İki gün boyunca sürecek eğitim programında bilinçaltı, meditasyon, nefes ve olumlama çalışmalarıyla katılımcılarla buluşacak olan Kaya,kişilerin zihinlerini nasıl programlayabileceğini de anlatarak katılımcıların hayatlarında yepyeni bir sayfa açmalarına yardımcı olacak.

İyi Bir Gelecek İçin, Geçmişi Affedin

Kişilerin gelecekte mutlu olabilmesinin tek yolunun geçmişi affetmeleri olduğunu belirten Kaya, “Pek çok insan geçmişin keşkelerine, pişmanlıklarına, alamadıkları intikamlara takılı kalıyor. Sürekli, uğradıkları haksızlıkları hatırlayarak kendilerini yıpratıyorlar. Bu da ilk olarak psikolojik bir yorgunluğa, daha sonra bunun yansımasıyla fiziksel şikayetlere dönüşüyor. Bu sıkıntılardan kurtulmanın tek yolu geçmişi affetmektir. İyi bir geleceğe yalnızca geçmişi affederek ulaşılabilir. Değişime izin verin. Yaşadığınız hayat, istediğiniz hayat olsun. Düzenleyeceğimiz bu seminerde tüm katılımcılara geçmişlerini affederek yeni bir geleceğe adım atmanın yollarını göstereceğiz” dedi.

 

 

"Ben de Varım" Diyebilmek İçin

Kişileri psikolojik açıdan yıpratan bir başka konunun da "hayır" diyememek olduğunu belirten Kaya, "Pek çoğumuz en sevdiklerimiz, değerlilerimiz için yaşıyoruz. Onları mutlu etmek için bizleri zorlayacak, yıpratacak isteklerine bile ‘evet’ diyoruz. Oysa fedakarlıkların da bir sınırı olmalı. Kişilerin ‘ben de varım’ diyebilmek için öncelikle 'hayır' diyebilmeyi öğrenmesi gerekir. Kendinizi sevmeye başladığınızda sevilmeye de başlarsınız" diye konuştu.

Yepyeni ve aydınlık bir gelecek için hayatının kontrolünü eline almak isteyen herkesi, Selçuk’ta düzenlenecek iki günlük seminere davet eden Kaya, seminer programıyla ilgili ayrıntılı bilginin www.ikbalkaya.com.tr adresinden alınabileceğini belirtti.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN