HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 29 Nisan 2017

Heper Metal'den Doğaya Bin Fidanlık Katkı

Magazinizmir
Torbalı’da metal döküm sektöründe hizmet veren Heper Metal, Torbalı - Taşkesik ağaçlandırma sahasında Ege Orman Vakfı ile işbirliği yaparak bin fidanlık bir koru oluşturdu.

Koru için düzenlenen fidan dikim törenine Heper Metal Genel Müdürü Çağlar Gürel ve şirket çalışanları katıldı.

Ege Orman Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Perihan Öztürk, ağaçlandırma alanında İzmir Orman Bölge Müdürlüğü işbirliğiyle yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Öztürk, "Bugünü anlamlı kılan en önemli nokta Torbalı'da faaliyet gösteren Heper Metal'in yaşadığı çevreye sahip çıkması ve bu konuda örnek oluşturmasıdır. Yaptıkları bu çevreci çalışma için Heper Metal yetkililerine teşekkür ediyoruz" dedi.

Heper Metal Genel Müdürü Çağlar Gürel de, "Heper Metal ailesi olarak hem iş yaşamımızda, hem özel yaşantımızda doğanın korunmasına büyük önem veriyoruz. Ayrıca Torbalı’da olmamız nedeniyle Torbalı’da bir koru oluşturmak istedik. Gelecek kuşaklar, orman yok demesin istedik. Şirket olarak bu tür çevreci projeleri sürdürmeyi hedefliyoruz" diye konuştu.
Törende Ege Orman Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Perihan Öztürk, Heper Metal Genel Müdürü Çağlar Gürel’e teşekkür plaketi sundu; konuşmaların ardından fidanlar toprakla buluştu.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN