MAGAZİN -- 16 Aralık 2016

Goblin 3'ü Cangrup Sigorta Renklendirdi

Magazinizmir
Türkiye'nin en büyük sigorta primi üretimine sahip sigorta aracılarından biri olan Cangrup Sigorta Aracılık Hizmetleri, yelken yarışlarının iddialı takımlarından Goblin 3’ü kurumsal renkleriyle giydirdi.

Aydın Yurdum dümenciliğindeki Dubois One Tonner model yarış teknesi Goblin 3, ilk olarak 29 Ekim - 4 Kasım tarihlerinde yapılan 27. Uluslararası Marmaris Yarış Haftası’nda Cangrup renkleriyle yarıştı.

"Cangrup Sigorta Goblin 3", 89 teknenin mücadele ettiği yarışları ikincilikle tamamladı. Takım, kış boyunca Marmaris’te yapılacak ERGO - MIYC Kış Trofesi’nde yarışacak. Toplam altı ayaktan oluşacak yarışlar Mayıs 2017’de sona erecek.

Şampiyonluk Hedefliyor

Kendisi de yıllardır yelken yarışlarında mücadele eden Cangrup Sigorta Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Çekiçer, takım çalışmasının ön plana çıktığı yelken sporuna verdikleri desteğin markaları için önemli katkıda bulunacağını söyledi.

Marmaris’teki yarışlarda iddialı olduklarını belirten Çekiçer, şampiyonluk hedeflediklerini kaydetti.

Cangrup'un yıllardır düzenli olarak içinde çocuk ve kültür olan sosyal sorumluluk projelerine Türkiye’de destek veren bir kurum olduğuna dikkat çeken Yönetim Kurulu Başkanı Okan Can da, “Sosyal sorumluluk projelerine desteklerimiz 2017 yılında da devam edecek ve bunun yanında yelken gibi alternatif sporlara da destek vereceğiz" dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN