MAGAZİN -- 1 Haziran 2016

Genç Sağlıkçıların Mezuniyet Sevinci

Magazinizmir
Özel İzmir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi son sınıf öğrencileri, mezuniyet sevincini Kaya İzmir Otel'de düzenlenen etkinlikte yaşadı.

Özel İzmir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nin son sınıf öğrencileri mezuniyet coşkusunu yaşadı. Okul tarafından İzmir Balçova Termal ve Convention Kaya Otel 'de mezuniyet eğlencesi düzenlendi. Etkinlikte buluşan öğrenciler, mesleklerine adım atmanın mutluluğunu kutladı.

Öğrencilerimizi En İyi Şekilde Yetiştirdik

Okulun ortakları Pakize İşçi, Zeki Ağca, Okul Müdürü Baki Akyüz, öğretmenler ve son sınıf öğrencilerinin yer aldığı etkinlikte, mezuniyet pastası kesildi. Öğrencilerin çok iyi bir eğitimden geçerek, mesleğe hazır hale geldiklerini belirten Okul Müdürü Akyüz, "Gerek eğitim, gerekse staj süreçlerinde öğrencilerimizi mesleklerine en iyi şekilde hazırlamak için çaba gösterdik. Okulumuz olarak ilk mezunlarımızı vermenin gururunu ve onurunu yaşıyoruz. Öğrencilerimizle çok güzel anıları paylaştık. Artık onlar sağlık ordusunun birer üyesi olarak hizmet verecekler" diye konuştu. Konuşmaların ardından sahneye çıkan öğrenciler, müzik eşliğinde doyasıya eğlendiler. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN