MAGAZİN -- 15 Mayıs 2018

Festival İçin Geri Sayım Başladı

Magazinizmir
İzmir’in eğlencesi en bol çocuk festivali "Festival Çocuk" 20 Mayıs 2018 Pazar günü İzmir Arena’da kapılarını 5. kez açmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz senelerde ilk 4 Festivali İzmir ve Çeşme Alaçatı’da gerçekleştiren Sibel Türsen, her geçen sene katılımcılar açısından büyüyerek ve daha da renklenerek bir Festival hazırladıklarını söyledi.

İzmir’de yaşayan anne ve anne adaylarının ilk ve tek buluşma portalı “İzmir Anneleri” projesi olan “Festival Çocuk”; İzmir'de yaşayan ebeveyn adaylarının çocukları ile keyifli bir gün geçirmesini sağlamak, hafızalara kazınacak büyüleyici güzellikleri çocuklarla buluşturmak için kuruldu. Başarılı iş kadını Sibel Türsen, Festivale katılan çocukların, tasarlanmış alan içerisinde profesyonel çocuk eğitmenleri ve alanda yer alan katılımcı stand sahipleri gözetiminde ücretsiz etkinlikler ile kaliteli zaman geçirip, çocuk olmanın tadını çıkartacaklarını belirtti.

Ailelerin ise sponsor katılımcı firmaların standlarında çocukları ve kendileri için alışveriş yapmanın keyfine varacaklarını vurgulayan Türsen, ‘’ayrıca kurulacak olan şişme oyun alanlarında ailelerin de katılımı ile çocuklar arasında yarışmalar düzenlenecek’’ dedi.

Festival’de Neler Var?

-Dinozorlar,
-Dinozor kazı alanı,
-Evrensel Çocuk Müzesi atölye alanı
-Planetaryum
-Uzay Küresi
-İtfaiye Etkinliği
-Atölye Alanları
-Şişme Oyun Alanı
-Survivor
-Maskotlar
-Sihirbaz Gösterisi
-Kukla Gösterisi
-Tahta Bacak
-Müzik / Dans
-Tiyatro Eylül (Hayvanlar Çiftliği)
-Soft Play Oyun Alanı
-Spor Alanı
-Sokak Oyunları
-Aileler Yarışıyor
-Katılımcı firmaların StandAktiviteve Atölyeleri

 

 

 

HABER: Mesut Varlık
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN