MAGAZİN -- 5 Nisan 2018

Emaar Square Mall 'Bahar Partisi'nde Ünlüler Geçidi

Magazinizmir
Anadolu Yakası’nın yeni alışveriş ve eğlence merkezi Emaar Sqare Mall’ın Episode Dergisi ile birlikte baharın gelişini kutlamak için düzenlediği parti ünlüleri bir araya getirdi.

Türkiye’nin en sevilen dizilerinin oyuncu, yönetmen, senarist yapımcı ve kanal yöneticilerin katıldığı partide ünlü isimler şıklıkları ile göz doldurdu.
Anadolu Yakası’nın yeni alışveriş ve eğlence merkezi Emaar Square Mall’un, baharın gelişini kutlamak için Türkiye’nin ilk dizi kültürü dergisi “Episode” ile düzenlediği "Bahar Partisi", ünlü isimleri ağırladı. Türkiye’nin en sevilen dizilerinde görev yapan pek çok oyuncu, yönetmen, senarist, yapımcı ve kanal yöneticilerinin katıldığı "Bahar Partisi"nde tam anlamıyla "ünlüler geçidi" yaşandı.

3 Nisan akşamı Emaar Square Mall Art Centre’da düzenlenen "Bahar Partisi"ne Birce Akalay, Öykü Karayel, Berk Atan, Ali Burak Ceylan, Pınar Deniz, Burcu Özberk, Burak Tozkoparan, Merve Çağıran, Beste Kökdemir, Pelin Öztekin, Eren Vurdem gibi ünlü oyuncuların yanı sıra, senarist Pınar Bulut, Diriliş Ertuğrul dizisinin yönetmeni Metin Günay ile Ömer Faruk Sorak gibi sektörün önde gelen isimleri katıldı.

Emaar Square Mall "Bahar Partisi" ile yoğun çalışma temposuna küçük bir ara veren davetliler gece boyunca Oben Budak ve Hey Douglas’ın müzikleriyle eğlendiler.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN