Edda Beauty Academy'de Güzellik Partisi

Ekonomi Üniversitesi Estiem kulübü kızları güzellik partisinde buluştu.Endüstri Mühendisleri ve İşletme öğrencileri odaklı yurtdışında kurulmuş bir kulüp olan ESTİEM’in Ekonomi Üniversitesi öğrencisi kız üyeleri Alsancak Edda Beauty Academy'de düzenlenen güzellik partisinde bir araya geldi. Partide eğlenceli saatler geçiren kızlara güzellikleri için hyrdrafacial ve nail art uygulandı.

ESTIEM açılımı European Students of Industrial Engineering and Management olan yurtdışı bağlantılı 31 ülke 78 üniversitede bulunan aktif bir öğrenci kulübü. Türkiye’de ise 7 üniversitede faaliyetlerini sürdürüyor. Endüstri Mühendisleri ve İşletme öğrencileri odaklı yurtdışında kurulmuş bir kulüp olan ESTİEM şu an bünyesinde birçok bölümden öğrenci bulunduruyor.

Öğrencilerin yurtdışında bir network oluşturmasını sağlamayı amaç edinen kulüp, bunun yanında farklı alanlarda eğitim ve seminerler düzenliyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ekonomi Üniversitesi Estiem kulübü, ESTİEM, Alsancak Edda Beauty Academy, European Students of Industrial Engineering and Management