HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 4 Ağustos 2016

Dönerin Yeni Markası Akın Özesen

Magazinizmir
İzmir’in tanınmış restoran markalarından birin ortağı olan Akın Özesen, 38 yıllık tecrübesiyle kendi markasını yarattı.

1978 yılından bu yana restoran sektöründe olan ve mesleğin her kademesinde çalışarak büyük tecrübe kazanan Akın Özesen bu tecrübesini artık kendi markası için kullanacak.

Geçtiğimiz günlerde Bayraklı’daki Sunucu Plaza’da "Dönerin Adı Soyadı Akın Özesen" markasıyla kendi restoranını açan sektörün duayen ismi Akın Özesen kısa sürede İzmir’in vazgeçilmez lezzet mekanlarından birini yaratmayı hedefliyor. "Dönerin Adı Soyadı Akın Özesen" markasının bilinirliğini sağladıktan sonra İzmir’de farklı lokasyonlarda yeni şubeler açmayı hedefleyen Akın Özesen, "Yaptığımız dönere ve verdiğimiz hizmete çok güvendiğim için işletmeme kendi ismimi vermeyi uygun gördüm. Bir anlamda ben bu işe ismimi koydum ve asla kaliteden ödün vermeden yeni bir marka yaratma yoluna gidiyorum. Bugün kendi ürününe güvenen duayen isimler hep kendi isimlerini kullanıyorlar. Beyti, Kaşıbeyaz, Nusret gibi. Biz de yaptığımız dönere güveniyoruz ve kendi ismimizi ortaya koyuyoruz. O nedenle kaliteden ödün vermemiz mümkün değil" dedi.

Sabahları çorba ve kahvaltıyla başlayan servisin akşam 22.00'a kadar devam ettiği "Dönerin Adı Soyadı Akın Özesen"de yüzde 100 etten sarılan döner kullanılıyor. Özel fırında pişen lavaş eşliğinde servis edilen döner restoranın en çok ilgi gören ürünü. Aynı anda 140 kişiye hizmet verebildiklerinin söyleyen Özesen, "İşletmemizde ‘yüksek kalite uygun fiyat’ politikası uyguluyoruz" diye konuştu.

Yemek menüsünün yanı sıra içecek menüsü ile de fark yaratan Akın Özesen, seçkin kahve markalarında bulabileceğiniz tüm kahve çeşitlerini de uygun fiyat avantajıyla müşterilerine sunuyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN