MAGAZİN -- 24 Eylül 2016

Doğukan Manço ile 'Adam Olacak Çocuk' MaviBahçe'de

Magazinizmir
Şarkıcı ve DJ Doğukan Manço ile 7'den 77'ye Adam Olacak Çocuk Yarışması bugün MaviBahçe'de düzenlenecek. 3-6 yaş arasındaki çocuklar, dünyaca ünlü sanatçı Barış Manço'nun başlattığı etkinlikte neşeli saatler geçirecek.

Mavibahçe tarafından sosyal medya platformu instagramda başlatılan yarışmaya katılan çocuklar arasından seçilecek 3-6 yaş arası 25 şanslı çocuk, bugün Doğukan Manço ile 7'den 77'ye Adam Olacak Çocuk Yarışması'na katılma hakkı kazanacak.

Şanslı Çocuklar Kura İle Belirlenecek

İzmir'in yeni yaşam alanı MaviBahçe'nin sosyal medyada başlattığı yarışmaya katılan çocuklar arasında çekilecek kura ile yarışmaya katılacak çocuklar belirlenecek. Yarışmada çocuklarının fotoğraflarını 'herşeyibilir' ve 'mavibahçe' etiketleriyle paylaşan aileler, yarışma kurasına katılma hakkı kazanacak. Yapılacak çekilişle Doğukan Manço'nun sunacağı 7'den 77'ye Adam Olacak Çocuk Yarışması'na katılacak çocuklar belirlenecek. Etkinlik MaviBahçe'nin Kent Meydanı'nda gerçekleştirilecek.

Barış Manço'nun Çocuklara Armağanı

Adam Olacak Çocuk 1988 ile 1998 yıllarında dünyaca ünlü sanatçımız Barış Manço'nun sunduğu 7'den 77'ye adlı programın içinde yayınlanan, Manço'nun her hafta sahneye çıkartıp soru sorması ve şarkı söyletmesi ile programda yer alan bölümdür. Yarışma kısa zamanda Türkiye'de çocuklar tarafından sevilmiş ve hayran kitlesi oluşmuştur.  

FACEBOOK İLE BAĞLAN