HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 15 Ekim 2016

Çocuklar Optimum'un Uzay Atölyesinde Buluşuyor

Magazinizmir
Optimum Outlet AVM Çocuk Kulübü etkinlikleri Ekim ayı boyunca çocukları yeni atölyeler ile eğlendirmeye devam ediyor. Bugün düzenlenecek Küçük Astronotlar Atölyesi'nde minik mucitler heyecan dolu bir yolculuğa çıkıyor.

İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi'nde bugün  saat 14:00, 15:00, 16:00 ve 17:00 saatleri olmak üzere dört ayrı seans halinde çocuklara heyecanlı bir deneyim yaşatacak atölye gerçekleştiriyor.

Minik Astronotlar Atölyesi’nde çocuklar bu kez uzay ve astronotluk mesleğinin inceliklerini uzman eğitmenlerden eğlenerek öğrenecek. 5 ile 12 yaş arası minik katılımcılar ayrıca etkinlik süresinde boyama atölyelerinden, dans seanslarına kadar birçok eğlenceli hafta sonu atölyelerine katılma şansını yakalayacak.

Astronotların hayatı hakkında bilgi sahibi olacak olan minikler, uzayda unutamayacakları heyecan dolu bir yolculuğa çıkarak macera dolu bir gün geçirecek. Atölye sonunda katılımcı miniklere başarı sertifikaları verilecek.

Optimum Outlet Alışveriş Merkezi eğlendirirken öğreten, macera ve heyecan dolu etkinliklerine önümüzdeki haftalarda da devam edecek.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN