MAGAZİN -- 2 Ağustos 2016

Çeşmeliler Bu Düğünde Buluştu

Magazinizmir
Çeşme Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Köfüncü, kızı Nilay Köfüncü'yü kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı görkemli bir düğün töreniyle evlendirdi.

Çeşme'nin gözde mekanlarından Dilaila Beach Clup'ta dünyaevine giren Nilay Köfüncü ile Mehmet Ali Gül'ün nikahını Çeşme Belediye Başkanı CHP'li Muhittin Dalgıç kıydı. Genç çiftin nikah şahitliklerini ise Çeşme Kaymakamı Mustafa Erkayıran, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu ve Birliğin Onursal Başkanı ve eski milletvekili Mehmet Ali Susam yaptı. Çeşme'nin komşusu Sakız Adası'ndan Kiralık Odalar ve Pansiyoncular Birliği Başkanı Dimitris Kytrilakis, eşi Maria Kytrilakis ile birlikte düğüne katılarak, genç çiftin mutluluğuna ortak oldu.

İzmir'in 11 esnaf odası başkanının da katıldığı düğün törenine, Çeşme Belediyesi Başkan Yardımcısı Şakir Karadede, Çeşme Emniyet Müdürü Hüseyin Yılmazer, Çeşme Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hakkı Kocakara, Çeşme Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı ve Meclis Üyesi Levent Baykal, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Kardiyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Birhan Yılmaz, Prof. Dr. Tunçdan Baltacıoğlu, Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Başkan Yardımcısı Bülent Tercan ve Köfüncü ailesinin aile dostu Mine Haraççı ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.

Çeşme'nin eşsiz gün batımı manzarasının damga vurduğu muhteşem düğün töreninde, Osman Köfüncü ve Hülya Köfüncü çifti, dünürleri Serdar ve Nürgan Gül ile birlikte misafirlerini ağırladı. Havai fişekler eşliğinde düğün pastalarını kesen Nilay Köfüncü ve Mehmet Ali Gül çifti, gece boyunca konukları ile birlikte dans edip doyasıya eğlendi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN