HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 5 Haziran 2018

Çamlaraltı Koleji'nde Tekrar Mezuniyet Sevinci Yaşandı

Magazinizmir
İzmir Özel Çamlaraltı Koleji başarılı bir eğitim-öğretim yılını geride bırakırken, lise mezunlarını da geleceğe uğurladı.

Okul bahçesinde gerçekleşen ve öğrencilerin meşale yürüyüşüyle başlayan törende konuşma yapan Çamlaraltı Anadolu Lisesi Müdürü Güneş Özdinç, "Büyümeye ve her yıl yeni, aydınlık, çağdaş gençler mezun ettiğimiz bu dönemde, bir yandan öğrencilerimizin üniversite heyecanına ortak olurken, diğer yandan da onları sağlam, başarılı bir geleceğe uğurlamanın gururunu yaşıyoruz. Hepsinin yollarının açık olsun. Önümüzdeki yıllarda da Çamlaraltı Koleji olarak, yine aynı kararlılık ve azimle yeni çağdaş nesiller yetiştirmeye devam edeceğiz. Buradan 208-2019 eğitim ve öğretim yılında yeni bir yola gireceğimizin de müjdesini vermek isterim. Ana sınıfı, İlkokul, Ortaokul ve Anadolu Lisesi’nin yanı sıra, yeni eğitim-öğretim döneminde Çamlaraltı Fen Lisesi ile yeni öğrencilerimize kucak açmaya hazırız" dedi.

Belge töreninin ardından keplerini atan öğrenciler, aileleriyle birlikte düzenlenen kokteyle katılarak keyifli bir gece geçirdi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN