MAGAZİN -- 7 Aralık 2016

"Çakallarla Dans 4" İzmir Galası Agora Alışveriş Merkezi'nde Gerçekleşti

Magazinizmir
Başrollerini Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu ve Didem Balçın'ın paylaştığı "Çakallarla Dans 4" filminin İzmir galası Agora Alışveriş Merkezi'nde yapıldı.

Senaryosu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi’ye ait olan, aynı zamanda yönetmenliğini de Murat Şeker’in üstlendiği komedi filminin İzmir buluşmasına, oyuncular Şevket Çoruh ve Hande Katipoğlu ile yönetmen Murat Şeker ve senarist Ali Tanrıverdi de katıldı.

Film gösterimi öncesi düzenlenen söyleşide seyirci ile buluşan ekip, söyleşinin bitiminde önce hayranlarıyla birlikte selfie çekildi ardından da onlarla beraber sinema salonunda filmi izledi.

Filmin konusu:

Filmin ünlü karakterleri Muhasebeci Servet, Kayınço Gökhan, Köfte Necmi ve Del Piero Hikmet hayat mücadelesi içinde ekonomik yetersizlikler sebebiyle aynı evde yaşamaya başlamıştır. Ev arkadaşlığı onlar için uyum sağlanması zor bir şeydir. Günün birinde Berber Hüseyin abi, bu ekibin karşısına çılgın ve bir o kadar da cazip bir planla çıkar. Almanya’daki dayıoğlu vefat ettiğinde vasiyet olarak da neyi işaret ettiği belli olmayan bir harita bırakmıştır. Bunun bir hazine haritası olduğuna kanaat getiren 6 kafadar, tutundukları bu umut ışığının peşinden Edirne’ye yola koyulur.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN