ARADA Vadistanbul Cinemaximum’da Galasını Yaptı

Ünlü oyuncular Burak Deniz ve Büşra Develi’nin rol aldığı ARADA filmi, 11 Nisan 2018 Çarşamba akşamı Vadistanbul AVM’de bulunan Cinemaximum’da gerçekleşen galasıyla izleyiciyle buluştu.Başarılı oyuncu Burak Deniz ve ekranların yeni yıldızlarından Büşra Develi’nin başrollerini paylaştığı, yazar ve yönetmen koltuğunda Mu Tunç’un oturduğu ARADA filminin galası, 11 Nisan 2018 Çarşamba akşamı Vadistanbul AVM’degerçekleştirildi.Sanat ve cemiyet dünyasından Deniz Akkaya, Müge Boz, Esin Moralıoğlu, Merve Çağıran, Ayşe Tolga gibi pek çok ünlü ismin katıldığı gala gecesi renkli dakikalara sahne oldu.

Ayşe Tolga, Esin Moralıoğlu

Giyim kodu punk rock olan geceye katılan misafirler tarzlarıyla dikkat çekti. Film gösterimi sonunda salonda büyük alkış sesleri yükseldi.

Deniz Akkaya

Mu Tunç, kendi yönettiği filmi yine kendi aile hikayesinden yola çıkarak ve gerçek olaylardan esinlenerek kaleme aldı. Film doksanlı yıllarda İstanbul’da punk müzik yapan bir gencin, sevgilisiyle birlikte Kaliforniya’ya gitmek için her şeyi göze aldığı bir geceyi anlatıyor.

Merve Çağıran

Filmde Burak Deniz ve Büşra Develi’ye; Eriş Akman, Deniz Celiloğlu, Selim Bayraktar, Ceren Moray, Seda Akman ve Yüksel Ünal eşlik ediyor.

Müge Boz

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Burak Deniz, Büşra Develi, Vadistanbul AVM, Burak Deniz, Büşra Develi, Mu Tunç, ARADA filmi, Deniz Akkaya, Müge Boz, Esin Moralıoğlu, Merve Çağıran, Ayşe Tolga