İŞ DÜNYASI -- 16 Mayıs 2016

Mali Müşavirlerde Nefesler Tutuldu

Magazinizmir
Mali Müşavirler ve Serbest Muhasebeciler Odası’nda yönetime aday olan Genç Mali Müşavirler Grubu’nun Başkanı Tolga Yazar, bugün (Pazar) gerçekleşecek olan seçimlerde göreve hazır olduklarını söyledi.

Seçim çalışmaları boyunca İzmir’in dört bir yanındaki meslektaşlarıyla bir ara geldiklerini belirten Yazar, "Seçim sürecinde meslektaşlarımızın çalışma şartlarını olumlu yönde etkileyecek hiçbir faaliyet yapılmadığını gördük. Biz genç grup olarak yönetime dahil olduğumuz andan itibaren meslek örgütümüzün haklarını koruyacak tüm çalışmalara imzamızı atacağız" dedi.

"Tüm Gruplara Başarılar"

Seçim süreci boyunca projelerini anlatma fırsatı bulduklarını anlatan Yazar, "Meslekte gelecek gençlerle gelecek sloganı ile çıktığımız yolda tüm yol arkadaşlarımın desteği ile gerek sosyal medya gerek yazılı basın başta olmak üzere birçok kanaldan sesimizi duyurduk. Onlar sayesinde yapmak istediklerimizi meslektaşlarımıza anlattık. Seçimin başarılı ve umut dolu geçeceğini düşünüyorum. Seçime girecek diğer gruplara da başarılar diliyorum" diye konuştu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN