İŞ DÜNYASI -- 19 Ocak 2017

KTK’da Uyaroğlu Güven Tazeledi

Magazinizmir
Geçen yıl yapılan seçimlerde Kültürpark Tenis Kulübü’nün ilk kadın başkanı seçilen Server Uyaroğlu, kulübün Mali Genel Kurulu’nda güven tazeledi.

İzmir’in en önemli kulüplerinden birisi olan ve yaptığı faaliyetlerle dikkat çeken Kültürpark Tenis Kulübü’nün bir yıllık başkanı Server Uyaroğlu, hafta sonu gerçekleştirilen mali kongrede kulüp üyelerinden güvenoyu aldı.

Kültürpark Tenis Kulübü’nde gerçekleştirilen mali kongre, Başkan Uyaroğlu’nun konuşmasıyla başladı. Göreve geldikleri ilk günden itibaren kulübün vergi borçlarını yapılandırmak için ciddi adımlar attıklarını anlatan Uyaroğlu, "Bu konudaki çalışmalarımız meyvelerini verdi ve kulübümüzün borçlarını 3 yıllık bir ödeme planına bağlamayı başardık. Bu sayede ekonomik yönden kulübün önünü açtık. Ayrıca pek çok alanda yatırımlar yaparak kulübümüzün gelişimine katkı sağladık" dedi.

Çolakoğlu’ndan Destek

Uyaroğlu’nun ardından söz alarak değerlendirmelerde bulunan kongre divan kurulu başkanı Kemal Çolakoğlu da, vergi yapılandırmasının kulüp için çok önemli bir adım olduğuna dikkat çekerek "Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizin bu konudaki çalışmaları gerçekten kulübümüzün önünü açmıştır. Server Hanım göreve geldiğinden beri mükemmel bir titizlikte çalışmalarını yürütüyor. Kendisini ve yönetim kurulunu, başarılı hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.

Üyelerden "Güvenoyu"

Konuşmaların ardından yönetimin bir yıllık faaliyetlerine ilişkin faaliyet ve denetleme kurulu raporları oybirliğiyle kabul edilirken, Başkan Uyaroğlu ve yönetim kurulu da yine oybirliğiyle ibra edilerek güven tazelemiş oldu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN