İŞ DÜNYASI -- 16 Mayıs 2016

İzmirin En Prestijli Yaşam Projesi Villanova Lansmanını Yaptı

Magazinizmir
İzmir'in bugüne kadar saklı bahçelerinden biri olan Bornova'da, 9917 m2 alan üzerine kurulu ve birbirinden bağımsız 22 adet villadan oluşan Villanova Evleri, ilk misafirlerini ağırladı.

"Hayal ettiğiniz kadar gerçek bir yaşama hazır mısınız?" sloganıyla şehrin kalbinde ama karmaşasından uzakta bir yaşam sunan Villanova Evleri, her bir ayrıntısında lüksü ve konforu tasarımla buluşturuyor.
İmge Yapı ve Gültekin İnşaat ortaklığıyla hayata geçen Villanova Evleri’nin şık ve iddiali tasarımları göz zevkine hitap ederken, pratik ve işlevsel çözümleri hayatı kolaylaştırıyor.

Bener Mimarlık tarafından tasarlanan villalarda modern çizgiler sofistike detaylarla buluşuyor. Dış cephelerdeki tasarım vitray camlar, doğal taşlar ve ahşapla görsel bir şölen sunuyor. En ince ayrıntısına kadar düşünülen villaların iç mekanlarının her birinde hayatı kolaylaştıran ayrıntılar yer alıyor.

Tüm detayları incelikle tasarlanan ve %80 yeşil alana sahip olan Villanova Evleri, İzmir’e büyük bir değer kattığı için yatırımcılara da eşsiz bir fırsat sunuyor. 14 Mayıs Cumartesi günü düzenlenen, İzmir iş dünyasından ve cemiyet hayatından seçkin davetlilerin katıldığı lansmanla görücüye çıkan Villanova Evleri, büyük beğeni topladı.

Örnek villanın da sergilendiği lansmanda Villanova Evleri, dışından içine kadar fark yaratan tasarımı ile İzmir'de olmanın ve İzmirli olmanın ayrıcalığını daha fazla yaşamak isteyenlerin beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN