İŞ DÜNYASI -- 10 Ekim 2016

İZKAR Ford Servis Hep Yanınızda

Magazinizmir
İzkar, Ford marka araçlara en iyi şekilde hizmet veriyor. İzmir Gaziemir'de yer alan plazada Satış, Servis, Yedek Parça, Aksesuar, Sigorta ve Oto Kuaför bölümleri bulunuyor.

Sadece Ford Otosan’ın belirlediği orijinal yedek parçaların kullanıldığı İzkar Ford yetkili servisinde, müşteri memnuniyeti ön planda tutuluyor. Servis teknisyenleri, kendilerine verilen sürekli eğitimlerle güncel bilgilerle donatılarak, arıza teşhisi ve de onarımda kaliteli bir işçilik uyguluyor. İzkar Ford Yetkili Servis Müdürü Ali Rıza Türkmen, serviste hizmet gören araçlara gösterdikleri hassasiyetin önemini vurguladı. Türkmen "Servisimiz bünyesinde Boya/Kaporta işlemleri de uygulanmaktadır. Kullanılan tüm boyalar, üstün kaliteye sahip ürünlerinden oluşmaktadır ve Boya/Kaporta Servisimizde yüksek araç sayısı kapasiteli" dedi. İzkar Ford Yetkili Servisi’nde sadece Ford Otosan’ın belirlediği orijinal yedek parçalar kullanıldığını belirten Ali Rıza Türkmen, Servis yoğunluğuna bağlı olarak bakıma gelecek olan araçlarınızı yerinden teslim alınıp, bakım bitiminde tekrar yerine teslimatı yapılabildiğini söyledi. Servis onarımı süresince ikame araç verildiğinin de altını çizen Türkmen;

"Servisimizde bakım/onarım sırasında tarafınıza verilecek olan tahmini fiyatın dışında çıkabilecek ilave işler için mutlaka tarafınızın onayı alınır. Teslimat süreleri aracın kabul işlemleri sırasında tarafınıza bildirilir. Teslimat süresinde herhangi bir gecikme söz konusu olduğu takdirde bu durum tarafınıza revize edilir. Araçlarınız bakımdan çıktıktan sonra ücretsiz olarak yıkanarak tarafınıza teslim edilir.

Servisimiz pek çok sigorta şirketiyle anlaşmalı olduğu için Kaporta/Boya hasarlarınızı anlaşmalı servis kapsamında yaptırabilirsiniz. Anlaşmalı sigorta kapsamında olmasanız bile Hasar Danışmanlarımız sizin adınıza işlemlerinizi takip ederler. Sizin araçlarınıza özel olarak, tarafınızdan herhangi bir talep gelmese bile yol testleri yapılır.

Araçların periyodik bakımları geldiğinde, siz unutmuş dahi olsanız SMS yolu ile tarafınıza araçlarınızın bakım zamanlarının geldiği hatırlatılır ve randevu verilmesi sağlanır. Araçlarınız bakımdan çıktıktan 2 gün sonra Servis Sonrası Araştırma yapılarak memnuniyetiniz teyit edilecektir. Varsa öneri ya da beklentileriniz alınacaktır" dedi. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN