İŞ DÜNYASI -- 30 Aralık 2016

Boyalık Beach Otel, Üç Kıtada Çeşme’yi Tanıtacak

Magazinizmir
Türkiye’nin en iyi resort otelleri arasında yer alan Boyalık Beach Hotel Çeşme, 2017 yılında katılacağı turizm fuarları ile üç kıtada Türkiye’yi temsil edecek.

5 ayda 9 turizm fuarında yer alacak Boyalık Beach Hotel, binlerce kişiye tanıtım gerçekleştirecek. Türkiye’nin turizm potansiyeli yüksek bir coğrafi konuma sahip olduğunu söyleyen Boyalık Beach Hotel Genel Müdürü Orhan Belge, "Katılacağımız fuarlarda Türkiye’yi temsil ederek ülkemizin turizm potansiyelini üç kıtaya tanıtacağız. Özellikle, Çeşme’nin doğal güzellikleri ve sahip olduğu turizm avantajlarını anlatacağız. 2017 yılında da Çeşme’ye daha çok turistin gelmesi için var gücümüzle çalışacağız" dedi.

Üç Kıtada Tanıtım

2016 yılında turizm sektörünün büyük bir darbe yediğini ifade eden Belge, 2017 yılında turizm sektörünün daha iyi durumda olmasını temenni ettiklerini belirtti. Sektörün daha iyi duruma gelmesi için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini belirten Belge, "Ülkemizi tanıtmak, turizm faaliyetlerimizi anlatmak hepimizin görevi. Bu sebeple, biz 5 ayda 3 kıta gezip, 9 fuara katılarak ülkemizi ve Çeşme’yi tanıtacağız" diye konuştu.

Boyalık Beach Hotel’in Katılacağı Fuarlar

OCAK

Utrecht 2017 Turizm Fuarı,
Finlandiya Uluslararası Seyahat Fuarı,
EMİTT İstanbul

ŞUBAT

Danimarka Herning Turizm Fuarı,
Ace Of İstanbul Turizm Fuarı

MART

ITB Berlin Turizm Fuarı,
MİTT Moskov Turizm Fuarı

NİSAN

Arabian Travel Market .

MAYIS

Gürcistan EXPO Batumi 2017 Turizm Fuarı
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN