İç Mimar Lale Somak
lale_so@hotmail.com
YAZARIN YAZILARI
Dekorasyon trendlerinin son derece hızlı ilerlemesinden dolayı farklı materyallere dönüş başlamıştır, bunlardan bir tanesi de sezonun en hiti pirinç malzemedir.
2014 mobilya ve dekorasyon fuarı yine birbirinden ünlü ve özel markaları ağırladı.
Yeni yıl denince aklımıza süslü, ışıl ışıl kurulmuş ziyafet sofralar gelir. Sihirli sofralar eşliğinde sıcak sohbetlere eşlik eden yemek takımları, birbirinden farklı tarzlar ve stiller ile hayat buluyor.
Armani Hotel Dubai, Birleşik Arap Emirliklerinde etkileyici dünyanın en yüksek binası Burj gökdeleninde bulunmaktadır. DUBAI-Armani deneyimi Dubai Uluslararası Havaalanı'nda bekleyen bir Bentley ile başlar. Sürücü soğuk bir havlu ile sizi karşılar.
Ubatuba Sao Paulo eyaletinde ki en önemli kıyı kentlerinden biridir. % 50 eğimli zor sarp bir tepeye kurulan villanın mimarisi ve tasarımı SPBR Architecht tarafından yapılmıştır.
Yunanistan’ın Atina kentinde bulunan bu dağ ve yanı sıra deniz manzaralı modern villası 515m2 alana sahip lüks tasarımıyla göz dolduran bir villa. Beş yatak odası, yedi banyo, havuz, yemek odasında bir şelale ve yaklaşık 500m2 partilere kapı açan bir bahçeye sahip.
2013 Milano mobilya fuarı birbirinden farklı firmaların ve tasarımcıların katılımı ve sergiledikleri ürünler ile adeta bir showa dönüştü.
Bahar geldi, hemen ardından sımsıcak yaz ve dekorasyonda moda rüzgârları asilce esmeye başladı… İnsanın ruhunu dinlendiren içsel dönüşün bittiği coşkusal bir dönem.
FACEBOOK İLE BAĞLAN