Yeni Yılı Tepekule'de Karşılayın

2015 yılına sımsıcak bir merhaba demeye hazırlanan Tepekule A7 Şehir Kulübü ve Kordelya Özel Günler Salonu, konuklarına özel lezzetler ve hoş sürprizlerle unutulmaz bir yılbaşı programı sunacak.Yeni yıla A7 Şehir Kulübü'nde adım atacaklar, körfez manzarası eşliğinde Ege mutfağından seçme lezzetler, serpme mezeler ve kestaneli iç pilav eşliğinde kuzu tandır ve daha birçok lezzet ile ağırlanırken; ünlü piyanist Aziz Özen, perküsyonist Nihat Şendündar ve ekibi yılbaşı gecesine özel seslendireceği yerli ve yabancı şarkılarla konukları nostalji yolculuğuna çıkaracak.

Yine eşsiz lezzetlerin eşlik edeceği Kordelya Özel Günler Salonu da, Grup Omnitone, Balkan Band ve oryantal dans gösterisi ile yüksek tempolu ve eğlenceli bir programla dolu dolu bir yılbaşı gecesi yaşatacak.

Tepekule Özel Günler Salonları Halkla İlişkiler Müdürü Yasemin Erdol, Tepekule'nin İzmir'de bir yılbaşı geleneği haline geldiğini belirterek, her zevke uygun özel bir program hazırladıklarını dile getirdi.

Deneyimli aşçıların elinden çıkan yemeklerin süsleyeceği gecede birçok ayrıntıyı düşündüklerini kaydeden Erdöl, “Büyükler salonlarımızda eğlenirken, çocuklara özel vitamin organizasyon eşliğinde Survivor Show adlı animasyonu sunacağız. Gecenin sonunda sınırsız kahve ve çorba ikramımız olacak. Misafirlerimizin evlerine rahatça geri dönmesi için Konak, Karşıyaka ve Bornova merkezine de yarım saatte bir ücretsiz ring seferleri de düzenleyeceğiz. Herkesi bu ayrıcalıkları yaşamaya davet ediyoruz” diye konuştu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Tepekule A7 Şehir Kulübü, Kordelya Özel Günler Salonu, Grup Omnitone, Balkan Band, Yılbaşı 2015, Yeni yıl Programları, Yasemin Erdol, Aziz Özen, Nihat Şendündar