İZSİAD, 2015’e Leman Sam ve Yaşar ile Merhaba Dedi

İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) geleneksel Yılbaşı Balosu, dernek üyelerinin ve eşlerinin katılımıyla Kaya İzmir Thermal & Convention’da gerçekleştirildi.İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği’nin “2015'e Hoşgeldin” gecesinde sahne alan ünlü sanatçılar Laman Sam ve Yaşar konuklardan tam not aldı.
Her yıl olduğu gibi yeni yıl kutlamasını erken yapan İZSİAD üyeleri, eşleri ile birlikte Kaya İzmir Thermal & Convention’da gönüllerince eğlendi.İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen yılbaşı balosuna, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP İzmir Milletvekili Alaattin Yüksel, İZSİAD Yönetim Kurulu üyeleri ile 1200’e yakın sayıda davetli katıldı.

Yılbaşı balosuna gelen tüm davetlilere teşekkür eden İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, “İZSİAD olarak çok heyecanlı ve dinamik bir yıl geçirdiğimiz, düşünüyoruz. Birçok faaliyet gösterdik. Üyelerimize geziler düzenledik. Böylece hem birlik beraberliğimizi pekiştirdik hem de iş geliştirme ile ilgili çalışmalar yaptık. Dernek olarak yeni yılda da aynı tempoyla devam edeceğiz. Herkesin mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yıl geçirmesini temenni ediyoruz” dedi.Konuşmasına yeni yıl mesajıyla başlayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Yeni yılın herkes için İZSİAD ailesi için kentimiz, ülkemiz ve tüm insanlık için sağlıklı ve huzurlu geçmesini diliyorum. İşadamları derneği olduğu için bol kazançlı bir yıl diliyorum. Hem ülkemizin hem de bölgemizin en çok ihtiyaç duyduğu barışın egemen olmasını istiyorum. Yeni yılınızı kutluyorum” dedi.

Gecede sahne alan Yaşar ve Leman Sam, birbirinden sevilen şarkılarılarını İZSİADlılar için seslendirdi. Konuklar sevilen sanatçıların şarkıları eşliğinde keyifli bir gece yaşadı. Gece yarısına kadar devam eden İZSİAD’ın “2015'e Hoşgeldin” gecesinde davetlilere özel olarak hazırlanan yılbaşı menüsü sunuldu. Ayrıca muhteşem gece de konuklara özel çekiliş düzenlendi. Çekilişe katkı sağlayan sponsor firmalara teşekkür plaketi verildi. Çağlar Çiçekçiliğin süslemesini yaptğı balo kesilen yılbaşı pastası ile son buldu.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği, İZSİAD, Yılbaşı 2015, İzmir Yeni Yıl Programları, Leman Sam, Yaşar, Kaya İzmir Thermal & Convention, Aziz Kocaoğlu, Hasan Küçükkurt, Çağlar Çiçekçilik, Alaattin Yüksel