Uzak Doğunun Gizemli Mutfağı Dragon City'de!

Çin mutfağının eşsiz lezzetlerinin mükemmel bir ustalıkla hazırlanıp gösterişle sunulduğu Dragon City Chinese Restorana Karşıyaka Yalı caddesinde hizmete açıldı.Başarılı girişimciler Hakan Toğuç ile Murat Namuslu’nun sahibi olduğu Dragon City Chinese Restoran İzmir Karşıyaka semti yalı caddesi üzerinde ki yeni şubesi ile göz dolduruyor. Marmaris Uzunyalı Caddesi ve İçmeler de ki iki restorana ek olarak İzmir’de ki ilk şubesini Karşıyaka Yalı caddesi üzerine açan Dragon City, Karşıyaka’da ki tek Çin restoranı olma özelliğini taşıyor.

Yalı caddesi üzerinde eşsiz deniz manzarası ve atmosferiyle misafirlerini ağırlayan Dragon City toplam 150 metre kare alanı 80 kişi kapasitesi ve aynı anda 80 kişiye birden hizmet verebilme becerisiyle dikkat çekiyor. 18 personelin çalıştığı restoranda ülkesinde suşi ödülü alan Filipinli şef Eddie ile Taylantlı usta aşçı Tai görev alıyor.


20 yıllık mesleki deneyimini ve usta aşçılığını restorana aktaran işletme sahiplerinden Murat Namuslu, yakın zamanda İzmir’in çeşitli noktalarında da şubeleşmeyi düşünüyor. Sektörde 20 yılı aşkın bir süreyi geride bırakan Murat Namuslu, Çin mutfağını yerinde öğrenmek amacıyla 4 sene Pekin de yaşamış ve yaşadığı süre içerisinde Çinli ustalardan ders almış başarılı bir aşçı. Öyle ki tüm bu tecrübesini ve yerinde öğrendiği gizemli tatlara özel sırları yaptığı yemeklere özenle yansıtıyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Dragon City, yalı caddesi karşıyaka, Hakan Toğuç, Murat Namuslu, yeme içme, magazin izmir