Ünlü Şef Batuhan Piatti Egemen Teknoloji Festivali'nde

İzmir'in öncü elektronik mağazalarından Egemen'in gerçekleştirdiği Teknoloji Festivali, ünlü aşçı ve televizyon programcısı Batuhan Piatti'nin özel sunumuyla renklendi.1992 yılından bu yana İzmir'de hizmet veren Egemen Ev Aletleri, Montrö Meydanı'ndaki merkez şubesinde başlayan teknoloji festivalinde, yüzde 40'a varan indirim fırsatı sunuyor.

Miele Mutfağı'nda düzenlenen etkinlikte, ekibiyle birlikte konuklara özel tatlar hazırlayan Batuhan Piatti, katılımcılara yemek tarifleri ve mutfak aletlerinin kullanımı konularında tüyolar verdi.

Şu an İzmir'de Bornova, Karşıyaka, Mavişehir ve Alsancak olmak üzere; 4 noktada mağazaları bulunduğunu kaydeden Egemen Ev Aletleri Kurucusu Metin Akşakar, yenilenen merkez şubeleriyle birlikte Egemen'in yatırım odaklı büyüyeceğini söyledi.

Montrö Meydanı'nda bulunan merkez şubesini 3 kata, alanı da bin 500 metrekareye çıkardıklarını belirten Akşakar, “Mağazamızda gerçekleştirdiğimiz yeniliklerle daha iyi hizmet vereceğiz. A plus ürünlerin yanı sıra; her kesime hitap eden dünyaca ünlü markaları müşterilerimizle buluşturuyoruz. Bununla birlikte Teknoloji Festivali'ne özel, 31 Ekim tarihine kadar sürecek kampanyamızda yüzde 40'a varan indirim fırsatı sunuyoruz” diye konuştu.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Egemen Teknoloji Festivali, Batuhan Piatti, Egemen Ev Aletleri, Teknoloji Festivali, Miele Mutfağı