Ünlü Diyetisyen Jennifer Hnat Alaçatı’ya Geliyor

Uzun yıllardır dünyanın bir çok ülkesinde hastalık önleyici diyet ve optimum hayat stili için yeni günlük rutinler üzerine dersler veren ünlü diyetisyen ve beslenme uzmanı Jennifer Hnat, detoks konusunda doğruları paylaşmak üzere Alaçatı’da bir dizi etkinlik gerçekleştirecek.Bünyeye Göre Beslenme

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen turistik beldelerinden biri olan Alaçatı, konusunun uzmanı bir dünya starını ağırlayacak. Sağlıklı ve yepyeni bir hayata hızlı geçiş yapmak isteyenler için, Alavya Hotel’de 20 Kasım’da başlayıp 8 Aralık’ta sona erecek eğitim programlarında, katılımcılarla birebir ilgilenecek olan dünyaca ünlü diyetisyen ve beslenme uzmanı Jennifer Hnat çok özel bir program uygulayacak. ‘Sağlıklı yaşam efsanesi’ olarak da nitelendirilen Hnat, bu çok özel programda bünyeye göre arınma tekniklerini ve sağlıklı yaşamı günlük hayata dahil edecek beslenme bilgilerini paylaşacak.

Alaçatı’da 18 Gün Kalacak

NutritionAtlanta’nın (NEWtrtion) sahibi ve aynı zamanda Academy of Nutrition (Beslenme Akademisi), The Greater Atlanta Dietetic Association (Büyükşehir Atlanta Diyetisyenler Derneği) ve American Diabetes Association (Amerikan Diyabet Derneği) gibi etkin kuruluşların da aktif üyesi olan Jennifer Hnat’ın gerçekleştireceği bu çok özel program için tüm hazırlıkların tamamlandığını söyleyen Alavya Otel İşletme Direktörü İlknur İçingir, Hnat’ın programda detoks konusunda en güncel ve doğru bilgilerin paylaşacağını söyledi. Hnat’ın otellerine gelmesinin bir tesadüf olmadığını anlatan İçingir, “Amerika merkezli saygın seyahatd dergisi TRAVEL+LEISURE editörleri tarafından dünyanın en keyifli ve özgün otelleri arasında seçildik. Ayrıca İngiltere’de yayınlanan Conde Nast Traveller okuyucuları ise Alavya’yı ‘Yeni Açılan En İyi Oteller’ listesinin ilk sıralarına layık gördü. Biz de hem bu referanslara layık olmak, hem de Alaçatı’mızın dünya turizminde hak ettiği yere gelebilmesi için, çok seçkin konukları ağırlamayı ve çok özel etkinlikler gerçekleştirmeyi hedefledik. Jennifer Hnat gibi bir dünya markasını, Alaçatı’da 18 gün boyunca konuk etmek için hazırız” diye konuştu.

Sağlıklı Yaşam Daveti

Etkinliğe katılacaklara hoş sürprizler de hazırladıklarını ve uzun süre hafızalardan silinmeyecek güzel anılarla misafirlerini uğurlamak istediklerini vurgulayan İlknur İçingir sözlerini şöyle sürdürdü: “Başta İstanbul ve İzmir’den olmak üzere konuyla ilgilenen tüm dostlarımıza etkinlik süresince çok güzel sürprizler de hazırladık. Alaçatı’nın en dingin ve doyumsuz olanaklar sunan bir döneminde, bir taraftan Jennifer Hnat ile sağlıklı yaşamı günlük hayata dahil edecek beslenme bilgilerini ve arınma tekniklerini öğrenecekler, diğer taraftan huzuru keşfedip beldemizdeki bir kez daha aşık olacaklar. Sağlıklı yaşamı bugüne kadar ihmal edenleri de, sağlıklı yaşamı bir felsefe haline getirenleri de, doğru bilgilenmeleri için bu etkinliğimize davet ediyoruz.”


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Sağlıklı Beslenme, Alavya Hotel, Jennifer Hnat, The Greater Atlanta Dietetic Association (Büyükşehir Atlanta Diyetisyenler Derneği) , American Diabetes Association (Amerikan Diyabet Derneği) , NutritionAtlanta (NEWtrtion) , Beslenme Uzmanı, Diyetisyen Jennifer Hnat