Türk Burgerini Dünyaya Tanıtıyor

Butik ve sağlıklı hamburger konsepti, kendine özgü soslarıyla müdavimlerini yaratan Ohannesburger, yeni franchiselar vererek 2016 yılında yurtiçi ve yurtdışındaki toplam şube sayısını 15’e yükseltecek.Yeni açılan Manisa ve Ege Park Balçova şubeleriyle Ohannes lezzetlerini daha geniş kitlelere ulaştırdıklarını söyleyen firma kurucularından Mehmet Ali Yazıcıoğlu, Gediz Üniversitesi ve Katip Çelebi Üniversitesi’ne yakın Seyrek şubesinin de kısa süre sonra açılacağını söyledi.

Yurtiçi ve yurtdışına yönelik görüşmelerinin devam ettiğini, ulusal bir marka olmanın yanı sıra; yurtdışında da açacakları iki şubeyle uluslararası pazarda da isimlerini duyurmak istediklerini belirten Yazıcıoğlu, "Franchise almak için pekçok talep var. Başta İstanbul, Ankara, Eskişehir, Bursa ve Antalya olmak üzere; farklı illerde yapılanmamızı sürdüreceğiz. Halen 7 olan şube sayımızı 2016 yılı sonuna kadar 15’e yükseltmek istiyoruz. 2016 yılının 2’nci yarısında yurtdışına açılma planımız var. Yurtdışından da franchise teklifi aldık. İzmir merkezli bir marka olarak kendi deneyimlerimiz ve uzun yıllar dünyanın farklı yerlerinde hizmet veren sos şefimiz Martin Meakins’in de yönlendirmeleriyle sektörde tanınan bir markayız" diye konuştu.

Emin Adımlarla Büyüyeceğiz

Günümüzde piyasalarda yaşanan ekonomik daralmanın insanları yeni girişimlere yönelttiğini ve gıda sektöründeki para sirkülasyonunun daha hızlı olduğu için tercih edildiğini dile getiren Mehmet Ali Yazıcıoğlu, franchise konusunda dikkatli seçim yaptıklarını ve emin adımlarla büyümek istediklerini vurguladı.

Şu anda 65 olan çalışan sayısının yeni şubelerle birlikte 150’ye yükseleceğini belirten Yazıcıoğlu, franchise alan kişilerin yatırımlarını 3 yılda amorti ettiklerini hatırlattı.
Tüm hamburgerlerin katkı maddesi olmadan ve kendine özgü lezzetlerle hazırlandığını söyleyen Ohannesburger Kurucusu Mehmet Ali Yazıcıoğlu, yeni burgerleri olan Vegi, füme etli ve Aussie ile birlikte chipotle ve yaban turbu soslarının da beğenildiğini sözlerine ekledi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ohannesburger Burger İzmir, İzmir Ohannesburger Burger, Ege Park Balçova İzmir, Mehmet Ali Yazıcıoğlu, Gediz Üniversitesi, İzmir Yeme-İçme, İzmir Cemiyeti