“The Balıklı Meyhane” Fark Yarattı

The Balıklı Meyhane ödüllü aşçıları ve yemeklerinin yanı sıra haftanın beş günü canlı müzik eşliğinde doyumsuz tatların ve eğlencenin aranan adresi oldu.Kısa süre önce Alsancak Kordon’da yepyeni bir café bar restoran konseptiyle hizmete giren The Balıklı Meyhane, sıra dışı tarzıyla İzmir gecelerinde fark yarattı. İşletmeci Mehmet Karataş ve eşi Esen Güldemet Karataş, uzun yıllara dayanan turizmcilik deneyimiyle müşteri beklentilerini çok yakından takip etmelerinin The Balıklı Meyhane’nin kısa sürede gösterdiği başarıdaki önemli etken olduğunu belirtti.

The Balıklı Meyhane’yi hayata geçirirken özellikle ailelerin tercih edebileceği nezih bir ortam yaratmaya dikkat ettiklerini söyleyen Esen Güldemet Karataş, “200 kişilik kapasiteye sahip olan The Balıklı Meyhane, hem balık hem fasıl hem de meyhane konseptini taşıyan bir mekan olarak çok beğenildi. Aileler için temiz, nezih ve güvenli bir ortam yarattık. Balıklarımız ve tüm et ürünlerimizin günlük olması, yemeklerimizin üst düzey damak tadına hitap etmesinin yanı sıra haftanın beş günü düzenlediğimiz organizasyonlar da büyük ilgi görüyor” dedi.

Ödüllü Yemekler, Ödüllü Aşçılar ve Doyumsuz Eğlence Bir Arada

The Balıklı Meyhane’de Salı, Perşembe, Cuma ve Cumartesi olmak üzere haftanın dört günü fasıl düzenlenirken Çarşamba geceleri de Popstar’da yıldızı parlayan sanatçı Armağan Uzun sahne alıyor. Grup yemekleri ve benzer organizasyonlara da ev sahipliği yapan The Balıklı Meyhane’de ödüllü aşçılar Oktay Yığcı ve Fırat Işıldak’ın sınırsız meze-balık çeşitleri; et-tavuk ürünleri ve ödüllü yemekleri okyanus böreği ise müşterilerden tam not alıyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER The Balıklı Meyhane, Oktay Yığcı, Fırat Işıldak, Armağan Uzun, İzmir Mekanlar, İzmir Restaurantlar, Esen Güldemet Karataş, Mehmet Karataş , Alsancak Balıklı Meyhane