HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YEME & İÇME -- 9 Ocak 2020

TERRACİTY’DE DANİLLO ZANNA İLE USTA ÇIRAK BİR ARADA

Magazinizmir
TerraCity Alışveriş Merkezi, 12 Ocak’ta Danilo Zanna ile Usta Çırak Bir Arada etkinliğine ev sahipliği yapacak. Danilo Zanna moderatörlüğünü ve jüriliğini üstleneceği Usta Çırak Bir Arada etkinliği ile TerraCity AVM ziyaretçilerine pasta ziyafeti yaşatacak. 16 kişinin katılacağı yarışmada Zanna, 3 jüri üyesi ile birlikte en güzel süslenen pastayı seçecek.

TerraCity Alışveriş Merkezi, gerçekleştirdiği Kültür ve Sanat Buluşmaları çerçevesinde bu kez Danillo Zanna ile Usta Çırak Bir Arada etkinliğine ev sahipliği yapacak. TerraCity sevilen İtalyan şef Danilo Zanna’yı da hem bu yarışmanın jürisi hem de moderatörü olarak ağırlayacak. 12 Ocak Pazar günü saat 15.00’te TerraCity -1.katında söyleşi alanında gerçekleşecek olan etkinlikte ünlü şef, üç jüri üyesi ile birlikte en güzel süslenen pastayı seçecek. Zanna, yarışma boyunca hem minik mutfak sırlarını paylaşacak hem moderatörlüğünü üstlendiği etkinlikte sevenlerine keyifli anlar yaşatacak.

Danilo Zanna kimdir?

İtalya’nın Toscana bölgesinde aşçı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Danilo Zanna, şu anda eşi olan Tuğçe Demirbilek ile tanıştıktan sonra Türkiye’ye yerleşti. Bir televizyon programında şef olarak ekranlarla tanışan Zanna, Türkçesini ilerlettikten sonra ‘İtalyan İşi’ adında bir yemek programı yaptı. Ekranların sevilen yüzü Danilo Zana, son olarak MasterChef jüri üyeliği yapmıştı.

FACEBOOK İLE BAĞLAN