Swissotel'de Lezzet Şöleni Devam Ediyor

Swissôtel Büyük Efes, misafirlerini Şubat ayının son haftalarında birbirinden eşsiz lezzetlerle ağırlamaya devam ediyor.Café Swiss’in merakla takip edilen Bölgesel Lezzetler Köşesi, 28 Şubat’a kadar misafirlerini Halil İbrahim Sofrası’na davet ediyor. Ciğer, Urfa Kebabı, Siirt Perde Pilavı, yuvalama çorbası, halka tatlısı ve baklavasıyla Güneydoğu Anadolu’nun meşhur lezzetlerini konuk aşçıların sunumuyla hafta içi her gün 12:00- 15:00 saatleri arasında açık büfe öğle yemeklerinde tadabilirsiniz. Ayrıca, Pazar gününe renk katmak isteyenleri 22 Şubat’ta, 11:30 - 14:30 saatleri arasında Café Swiss’te Kırmızı Brunch bekliyor.

Aquarium’a ise 28 Şubat’a kadar denizlerin en özel lezzetlerinden Karides konuk oluyor. Ayrıca her Çarşamba, Cuma ve Cumartesi 20:30 - 23:00 saatleri arasında dinlemekten keyif aldığınız Okeanos Grubu’nun canlı müziği artık Perşembe günleri de bu özel tatlara eşlik ediyor.

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için: (232) 414 52 12

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER swissotel büyük efes, swiss otel bölgesel yemekler, swissotel nerededir, eski efes oteli, efes otel, swissotel izmir