Sportz Clup 232 Sezona Bomba Gibi Başladı!

Alsancak Sportz Clup yıllardır geleneksel hale getidiği bahar kokteyllerine bir yenisini daha ekledi. İzmir’in ünlü zumba eğitmeni Nurten Akat ve ekibi Alsancak Sportz Clupta düzenlenen gecede muhteşem bir gösteri gerçekleştirdi.5 bini aşkın üye sayısıyla İzmir’de sporun merkezi haline gelen Sportz clup düzenlediği geleneksel bahar partilerine geçtiğimiz günlerde bir yenisini ekledi. Genel Kordinator Yasemin Avcının organize ettiği gecede bir araya gelen üyeler keyili bir gece geçirdi.

Son dönemde popiler olan zumba ve fitnessın birleştiği gecede üyeler unutulmaz bir gece yaşadı. Sportz 232’nin dans eğitmeni Öykü Mine Öner hoş bir salsa gösterisiyle geceye renk katarken; kulüp üyesi sporculardan seçme modeler Puma sponsorluğunda mini bir defile gerçekleştirdi. Ayrıca gecede yıl boyunca iyi performans gösteren sporcu üyeler ödüllendirildi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER sportz 232, sportz clup 232, sportz clup 232 haberler, sportz clup 232 hakkında, sportz etkinlikleri, izmir spor salonları, izmir en iyi spor salonları, izmir alsancak spor salonları, alsancaktaki en iyi spor salonu, salsa dersi, zumba dersi, zumba dersi nerede alınır, izmirde nerede spor yapılır, izmirde spor yapmaya nereye gidilir