Sinan Akçıl'dan Yine Çok Konuşulacak Video Klip!

Sinan Akçıl Nisan ayında sevenleriyle buluşturduğu "Kapı" albümünün üçüncü video klibini sözü ve müziği yine kendisine ait olan "Dev Dalga" isimli şarkısına çekti.Albümün ilk video klibi ile sevenlerinin kalbinde yeni bir "Kapı" açan, ikinci video klibinde "Bize Yazdım" diyerek sevenlerini yine unutmayan Akçıl, son video klibinde ise sevgisini dinleyenlerine "Dev Dalga" olarak ulaştırıyor.

Yunuslarla dans…

Video klip çekimleri sırasında özel izin alınarak çekim yapılan Dolphinarium'da yunuslarla yüzen Sinan Akçıl, bir yunusun kendisini öpmesi üzerine komik anlar yaşadı. Yunusların otistik çocuklarla 1 yıl içinde iletişime geçebildiğini öğrenen Akçıl, "Bu, bir mucize" diyerek şaşkınlığını dile getirdi.


Kazayı gerçek zannettiler…

Kubilay Kasap yönetmenliğinde ,24 Saat süren video klibin çekimlerinde,ünlü şarkıcıya yakın arkadaşı ünlü oyuncu Erkan Petekkaya da eşlik etti.Video klipte Sinan Akçıl’ın kız arkadaşının babasını canlandıran Petekkaya,kızının senaryo gereği trafik kazası rolüne kendini fazla kaptırınca etrafta büyük panik yaşandı ve yoldan geçen herkes yerde yatan dublör oyuncunun başına toplandı.Gerçek anlaşılınca herkes rahat bir nefes aldı.Sırp model Katarina Pavlovic’in de eşlik ettiği klip, Ekim ayının son haftası sevenleriyle buluşacak.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER sinan akçıl, sinan akçıl haberler, sinan akçıl yeni video, sinan akçıl şarkıları, sinan akçıl kimdir, sinan akçıl dev dalga, dev dalga klibi, sinan akçıl 2013 albüm