Ramazan'da En Geleneksel Lezzetler Swıssotel Büyük Efes'te

Swissôtel Büyük Efes’in her köşesinde ayrı bir ramazan coşkusu yaşanıyor.Keyifli atmosferi ve farklı mekan alternatifleri ile otel ve otelin Avusturyalı Baş Aşçısı Wolfgang Goedl misafirlerine ramazan ayına özel lezzet alternatifleri sunuyor.Swissôtel Büyük Efes, gelenekselleşen Ramazan ayı etkinliklerini bu sene de sürdürüyor ve misafirlerini bu ramazan da otelin ana restoranı Café Swiss’te benzersiz lezzetlerle buluşturuyor. İftariyelik, taze meyve suları ve şerbetlerin dahil olduğu bu özel tatlara, canlı müzik keyfi eşlik ediyor. Ramazan ayı boyunca iftar saatini doyumsuz bir ziyafete dönüştürmek isteyenler için saraylara has seçkiler sadece 72 TL’ye sunuluyor. 

Grup iftar yemeklerini özel ve unutulmaz kılmak için ziyafet ekibinin hazırladığı leziz menüler ise otelin yemyeşil bahçelerinde veya balo salonlarında misafirlerini ağırlıyor. Üstelik 100 kişiyi aşan gruplarda ücretsiz fasıl ekibinin sağlanması ve 5 kişinin ücretsiz olarak ağırlanması gibi ayrıcalıklar da Swissôtel’de gerçekleşen yemeklere ayrı bir tat katıyor.

Geleneksel iftar yemeklerinin yanısıra, ramazanla özdeşleşen geleneksel tatlar otelin lobisinde yer alan Lobby Lounge’ta servis ediliyor. Ayrıca Ramazan ayı boyunca Swissôtel’de konaklayan misafirler için sahur menüsü de unutulmuyor ve kişi başı KDV dahil 58 TL’ye sunuluyor.

 

 

Café Swiss iftarları hakkında bilgi almak için: (232) 414 52 12
Grup iftar yemekleri hakkında bilgi almak için: (232) 414 50 82-91-92-93

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ramazan, Geleneksel Lezzetler, Swıssotel Büyük Efes, Ramazan Coşkusu, Mekan Alternatifleri, İftariyelik, Ramazan Ayı, İzmir, Café Swiss