Potiri Meyhane, Yeni Konseptiyle’de Beğenildi

İzmir’in tek marinası Levent Marina’daki Potiri Meyhane yenilenen konsepti ve menüleriyle dikkat çekiyor.İzmirliler’in özel ilgisini çeken Potiri Meyhane, Cicogna Restoran ile birleştirdiği menüsü ve şık ortamıyla beğenildi. Çarşamba, Cuma ve Cumartesi geceleri fasıl ile birlikte eğlenceli vakit geçirilebilecek nezih bir ortam oluşturan Potiri Meyhane’de rezervasyonsuz yer bulmak zor.

Potiri Meyhane’nin misafirler tarafından benimsenen menüsünün devam edeceğini bunun yanı sıra alakart menüye giriş yapacaklarını belirten Potiri Meyhane, Cicogna, Port Lounge ve Tarasa Nostalji’nin bünyesinde olduğu Jac Restaurant işletmelerinin Genel Müdür Yardımcısı Murat Çaldenk, “Potiri konsepti tamamen yenilenecek. Artık misafirlerin ne istediğini daha iyi anlamaya başladık. Burada daha mutlu oluyorlar. Eksilerimizi artıya çeviriyoruz. Levent Marina için gelecek parlak ama şimdi daha çok çalışmalıyız. Cicogna Restoran ve Potiri Meyhane’nin birleşen menüsünde Osmanlı Mutfağı, İtalyan Mutfağı ve et ağırlıklı ızgaraların en güzel sunumunu yapıyoruz. Artık daha lezzetli daha nezih daha şık ortamıyla Potiri Meyhane İzmirliler’in uğrak mekanı olacak” dedi.  


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Levent Marina, Potiri Meyhane, İzmir Gece Hayatı, İzmir Mekanlar, Potiri Meyhane, Cicogna, Port Lounge, Tarasa Nostalji, Jac Restaurant , Murat Çaldenk