Ohannesburger'den Balspor'a Destek

İzmirli Mehmet Ali Yazıcıoğlu'nun kurduğu ve yerli burger markası olarak 5 şubeyle hizmet veren Ohannesburger'den fileye destek geldi.Ohannesburger, bu yıl başarılı performansıyla 1'inci Lig'e yükselen Bornova Anadolu Lisesi Spor Kulübü (Balspor) Erkek Voleybol Takımı'nın yiyecek sponsoru oldu.

Ohannesburger'in Bornova Küçükpark'taki şubesine konuk olan Balspor Erkek Voleybol Takımı, burada Ohannesburger yetkililerinden Gizem Talay tarafından ağırlandı.

Talay, sosyal sorumluluk anlayışıyla spor ve sporcuya destek olmak için Balspor'a sponsor olduklarını söyledi.

Ohannesburger'de farklı lezzetler sunan mönüleriyle iddialı olduklarını belirten Gizem Talay, yeni lezzetleri de burgerseverlerle buluşturacaklarını dile getirdi.
Hamburgerlerinde hiçbir katkı maddesi olmadığını söyleyen Talay, butik hamburgerci konseptiyle Bornova, Bostanlı, Alsancak, Buca ve Balçova şubeleriyle hizmet verdiklerini, çok yakında Manisa'da da Ohannesburger tutkunlarıyla buluşacaklarını sözlerine ekledi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Mehmet Ali Yazıcıoğlu, Ohannesburger İzmir, ornova Anadolu Lisesi Spor Kulübü, Bornova Küçükpark İzmir, Balspor İzmir, Gizem Talay, Bostanlı İzmir, Alsancak İzmir, Buca İzmir, Balçova İzmir, izmir mekanları