Michelin Yıldızlı Şefi Swissotel Büyük Efes'te!

The Michelin Guide müfettişlerinin titiz araştırmaları sonucunda dünyada sayılı restoran ve şefin sahip olduğu “Michelin Yıldızı” ülkemizde de oldukça ilgi görmekte.Yemeklerin yaratıcılık, farklılık ve sıradışılık özellikleriyle, kalitenin istikrarına bakarak verilen ve kendi içinde bir çeşit mutfak Nobel'i olarak adlandırılan “Michelin Yıldızı” sahibine prestij ve şöhret kazandırıyor.

Swissôtel Büyük Efes’in 9. katında yer alan, şehrin en keyifli restoranlarından Equinox, dünyaca ünlü Michelin Yıldızlı Fransız Şef Christian Plumail’i 9-16 Kasım tarihlerinde ağırlayacak. Ünlü şefin sıra dışı sunumlarıyla hazırlayacağı birbirinden leziz seçkiler, Equinox misafirlerini hatıralardan silinmeyecek bir lezzet yolculuğuna çıkaracak. Michelin Yıldızlı tatlar Swissôtel Büyük Efes bünyesinde ilk defa İzmirlilerle buluşacak.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER The Michelin Guide, michelin en iyi aşçıları, michelin yıldızı, swissotel büyük efes, swissotel aşçıları, swissotel izmir, izmir swiss, izmir en iyi oteller, izmir swissotel büyük efes, efes oteli izmir, efes oteli hakkında, swissotel hizmetleri, Christian Plumail