Lezzetli İftarlar, Tatlı Nağmeler

Geleneksel Ramazan lezzetlerinin keyfini Mövenpick Hotel İzmir'de çıkarın.Sevdiklerinizle paylaştığınız renkli iftar sofraları, Ramazan ayının en keyifli anlarından biridir.... Mövenpick Hotel Izmir, 28 Haziran - 27 Temmuz 2014 tarihleri arasında Margaux Restaurant'ta " Türk ve Osmanlı mutfağının birbirinden özel tatlarını Ramazan boyunca her akşam misafirlerinin beğenisine sunuyor. Executive Sous Chef Murat Yılmaz ve ekibi tarafından hazırlanan zengin iftariyeliklerin olduğu iftar menüsünde, Medine hurmasından, Anadolu’nun en lezzetli peynirlerine, Kayseri pastırmasından, ev yapımı reçellere kadar çeşitlerin sunulduğu serpme iftariyelikler; özenle hazırlanmış yöresel çorbalar, geleneksel Türk ve Arap mezelerinin en güzel örnekleri ve Ege’nin gözbebeği zeytinyağlılardan oluşan meze tabağı, unutulmaz tatlar sunan ara sıcak tabağı, tavuk, et ve sebze yemeğinden oluşan ana yemek tabağı, karşı koyamayacağınız tatlı çeşitleri ve limitsiz meşrubat bulunuyor. Mövenpick Hotel Izmir'in saraylara layık iftar set menüsü, KDV dahil kişi başı sadece 65 TL.


Paylaşılan mutlu anlar

Dostluk ve paylaşma zamanı olan Ramazan ayında, bu coşkuyu sevdikleriyle, çalışanlarıyla ya da iş arkadaşlarıyla paylaşmak isteyen gruplar için çok özel iftar menüleri hazırladık. Özel davetleriniz için otelimizin şık ve konforlu salonlarında gerçekleştirebileceğiniz iftar yemeklerinize, dilerseniz canlı fasıl müziği de eşlik ediyor. 10 kişiden 270 kişiye kadar olan özel iftar davetleriniz için 488 14 09 ya da 488 14 22 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Lezzetli İftarlar, Tatlı Nağmeler,İftar Sofraları, Ramazan Ayı, Mövenpick Hotel Izmir, Margaux Restaurant, Türk ve Osmanlı Mutfağı, Özel Tatlar, Executive Sous Chef Murat Yılmaz Ve Ekibi, İftariyelikler, Yöresel Çorbalar, Geleneksel Türk Ve Arap Mezeleri, Ege’nin Gözbebeği, Paylaşılan Mutlu Anlar