Kokoreççi Baki Usta Lezzeti Artık Bostanlı’da

1982 yılından bu yana müdavimlerine hizmet veren Kokoreççi Baki Usta, artık Bostanlı’da da kokoreçseverlere emsalsiz bir lezzet şöleni yaşatacak.1982 yılında seyyar kokoreççilik ile serüvenine başlayan Kokoreççi Baki Usta, “baba-oğul” çalışmanın verdiği güç ve güven ile daha temiz, hijyenik ve de günümüze uygun koşullarda hizmet veriyor.

32 yıldır İzmir-Karşıyaka Şemikler semtinde hizmet veren ve 2005 yılında Şemikler’deki yeni yerine taşınan Baki Usta, İzmir'i aşan namına cevap verebilmek amacıyla büyümeye devam ediyor. Dostlarına daha iyi hizmet verebilmek ve Baki Usta Lezzetini müstakbel müdavimlerine ulaştırmak için Bornova Tatmahal'den sonra Bostanlı Balıkçı Parkı’nda yeni mekanıyla artık İzmir Halkı’nın hizmetinde. Her kesimden insana hitap eden Baki Usta’nın müşterilerinin arasında doktor, esnaf, işletmeci ve mühendisin yanı sıra birçok tanınmış siyasetçi, sanatçı, sporcu ve iş adamı da yer alıyor.

Çeyrek asırı geçen başarılı meslek hayatının mutluluğunu ve gururunu yaşayan Baki Usta, başarısının en önemli unsurlarını “temizlik, tazelik, güleryüz ve istikrar” olarak sıralıyor.

Aldığı olumlu eleştirilerin işini hevesle yapmasını sağladığını söyleyen Baki Usta, "Başka yerlerde İstanbul Kokoreç, Ankara Kokoreç v.b gibi genelleme ile anılmasına karşın İzmir'de "Kokoreççi Baki Usta" ya da "Baki Usta' nın Kokoreçi" diye anılmaktadır.” diyerek işine duyduğu aşkın özgün lezzete giden yolda en önemli etken olduğunun altını çiziyor.

Bayilik için aldığı taleplerden de son derece memnun olduğunu dile getiren Baki Usta, gelen yoğun franchising tekliflerinin içinde lokasyonu gerçek anlamda uygun ve Kokoreççi Baki Usta ilkelerine uyacak teklifleri değerlendireceğini belirtiyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kokoreççi Baki Usta, Bostanlı Balıkçı Parkı, Karşıyaka Baki Usta, Baki Usta