Kaya İzmir'in Huzun Dolu Bahçelerinde İftar Yemeği

Kaya İzmir Thermal & Convention, deniz ve doğa manzarası eşliğinde Osmanlı - Türk Mutfağı’ndan oluşan açık büfesiyle iftar keyfini yaşamaya davet ediyor.
Kaya İzmir Thermal & Convention bünyesinde bulunan Smyrna Restaurant ramazan için birbirinden zengin iftar mönüsü seçenekleri hazırladı. Türk ve Osmanlı Mutfağının özel tatlarını geleneksel iftariyelikler ile birleştirerek iftar keyfini misafirlerine yaşatıyor.

Ramazan ayına özgü geleneksel tatlardan oluşan zengin açık büfesinde Baş Aşçı Nejdet Polat ve ekibinin hazırladığı iftariyeliklerden çorbalara, ara sıcaklardan ana yemeklere kadar Türk – Osmanlı Mutfağı’nın seçkin lezzetleri yer alıyor. Ege Usulü Tarhana Çorbası, Tereyağlı Mercimek Çorbası, Peynirli Su Böreği, Kıymalı Gül Böreği, Saray usulü İncik Kebabı, Zerdeçallı Soğan Dolması, Piliç İslim Kebap, Piliç Şehzade, Saray Usulü Kuzu Sarma, Kekikli Kuzu Tandır, Sakızlı Muhallebi, Fıstıklı Güllaç,Türk Tatlı Tabağı ve daha birçok lezzet ile iftarlar bir lezzet şölenine dönüşüyor.
Geleneksel Ramazan sofralarının tüm keyfini yaşatan Kaya İzmir Thermal & Convention, misafirlerine sunduğu muhteşem açık büfe mönüsüyle iftar ve sahur davetlerinde benzersiz bir Ramazan ziyafeti sunuyor.

0-6 yaş arası ücretsiz
06-12 yaş arası %50 indirimli ve gruplar için özel set menü fiyatları!
Rezervasyon için: 0232 238 51 51  

 


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kaya İzmir Thermal & Convention, Smyrna Restaurant, İftar, Nejdet Polat, Türk Mutfaği, Osmanlı Mutfağı, Tarhana Çorbası, Tereyağlı Mercimek Çorbası, Peynirli Su Böreği, Kıymalı Gül Böreği, Saray usulü İncik Kebabı, Zerdeçallı Soğan Dolması, Piliç İslim Kebap, Piliç Şehzade, Saray Usulü Kuzu Sarma, Kekikli Kuzu Tandır, Sakızlı Muhallebi, Fıstıklı Güllaç,Türk Tatlı Tabağı