İzmir 2. Boyoz Festivaline Hazırlanıyor

Birincisi 6 Mayıs 2012 Pazar günü düzenlenen Boyoz Festivalinin ikincisi için hazırlıklar başladı.5 Mayıs Pazar Hıdırellez günü için planlama yapılmaktadır. Tam 100 bin boyozun dağıtılacağı ikinci boyoz festivali için özel olarak 50 dağıtım noktası ve standı hazırlanıyor. Tüm ürünlerin (Boyoz + Yumurta + Peynir + Tuz&Karabiber + Zeytin + Çay) bir kit şeklinde bütün olarak dağıtılacağı paketler özel olarak tasarlanıyor.Festival için özel olarak hazırlanacak dağıtım standları ile kalabalık oluşturmadan kontrollü ve seri şekilde dağıtımı yapılacaktır.

 Geçtiğimiz yıl yaşanan aksaklıklardan dolayı bu yıl 3 ay öncesinden hazırlıklar başlamıştır. Tüm ürünler 1 kutu içerisinde , 50 değişik noktada özel olarak hazırlanmış kişilerin sıraya girmesini mecbur kılacak özel tasarım dağıtım standları hazırlanmaktadır. yaklaşık 200 kişinin dağıtımda görev alacağı özel bir ekip kurulmakta ve bilgilendirilmektedir. Geçtiğimiz yıl ilk olması sebebi ile gözden kaçan , planlanan şekilde ilerlemeyen aksaklıklar bu yıl bu çalışma ile giderilmiş olacaktır. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER izmir boyoz festivali, izmir boyoz festivalleri, izmir boyozu, boyoz, ikinci boyoz festivali, izmir boyoz festivali hakkında, izmir festivalleri