Gerçek Meyhane Kültürü Geri Döndü: Aynalı Konak

Leziz yemekleri, eşsiz konsepti, bitmek bilmeyen mezeleri ve işinin ehli müzisyen ekibiyle İzmir’de haftanın altı günü fasıl yapan tek mekan olan Aynalı Konak, misafirlerine gerçek meyhane kültürünü yaşatıyor.İzmir’e Türk Usulü Eğlence ve gerçek meyhane deneyimini geri getiren tanınmış işletmeci Arif Üstüner’in yıllardır birlikte çalıştığı, İzmir’deki çok özel projelerde sahne almış üstad mertebesindeki müzisyenlerden oluşan ekibiyle müdavimlerine Fasl-ı Şahane yaşatan Aynalı Konak, herkesi bilinen tüm eğlence kavramlarının dışında bir şölene davet ediyor.

Aynalı Konak’ta muhabbet yarıda kalmıyor, fix menü bittikçe yenileniyor. İşinin ehli şefler ile Adana ve İskenderun mutfağından seçkin lezzetlerin sunulduğu Aynalı Konak’ta gece hayatı konsepti muadillerine nazaran kendine özgü duruşu, iç tasarımı, servisi, hizmeti ve lezzetleriyle bambaşka bir şekilde yaşanıyor. Ayrıca, Aynalı Konak’ta bulunan en elegant ve seçkin aksesuarları hatıra minvalinde satın alma opsiyonu da bulunuyor.

Özel parti katında gruplara özel olarak ayrılan alanlarda özel yemekler, kutlamalar, doğumgünleri, baby showerlar, bekarlığa veda partileri, iş yemekleri vb gibi. ayrıcalıklı davetlere de imkan tanıyan Aynalı Konak, İzmir’de haftanın altı günü fasıl yapan tek mekan olarak da tarzını farkı ile ortaya koyuyor. Her gün serpme saray kahvaltısı hizmetinin de bulunduğu Aynalı Konak, yüzlerce yıllık “sabahları şehzadeler gibi ye!” sözünü hayata döndürüyor.

250 kişilik kapasiteye sahip, rezervasyonun zorunlu olduğu, ücretsiz oto vale hizmetinin bulunduğu Aynalı Konak, A+ konseptiyle ince düşünen, zarifliğe önem veren ve gittiği mekanda özen isteyen herkese kapılarını açmış durumda. Siz de sevdikleriniz ile beraber unutulmaz bir gerçek meyhane kültürü içinde yer almak ve eğlencenin sanat olarak icra edildiği anlarla dolu unutulmaz bir gece yaşamak istiyorsanız Aynalı Konak’a hemen rezervasyon yaptırın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Aynalı Konak, izmir fasıl, izmir eğlence, Arif Üstüner, Fasl-ı Şahane, izmir eğlence mekanı, izmir fasıl mekanı