Fettah Can 25 Ekim'de Arena'da!

Bestelerin prensi Fettah Can 25 Ekim'de İzmir Arena'da sevenleriyle buluşuyor!....Besteci ve söz yazarı kimliği ile müzik sektörünün en çok aranan isimlerinden biri olan Fettah Can, sanatçılara verdiği söz ve bestelerle müzik sektörüne uzun yıllar unutulamayacak şarkılar kazandırdı. Türkiye’nin farklı bölge ve mekanlarında yaklaşık 15 yıldır sahne çalışmaları yapmakta olan Fettah Can, çıkardığı "Sana Affetmek Yakışır" ve "Boş Bardak" isimli iki digital single ile müzik listelerinde ilk sıralara yerleşti.

Fettah Can, şimdiye kadar Işın Karaca, Hande Yener, Gülben Ergen, Levent Yüksel, Zeynep Casalini, Demet Akalın gibi isimlerden dinlediğimiz şarkılarını yeniden düzenleyerek kendi yorumu ile "Aklımda Kalanlar" albümünde topladı. Fettah Can, albümünde yer alan yeni şarkıları ve unutulmayan hitleri ile müzikseverlerle buluşacak.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Fettah Can, arena, İzmir, gece hayatı, izmir arena, İzmir etkinlikleri, fettah can izmir konser, konserler, izmir nightlife, mekanlar, pop müzik, konser, eğlence, eğlence hayatı, boş bardak, sana affetmek yakışır, düğün, event, şarkı sözü, beste, cansu, müzik, kış geceleri, biletix, Powertürk, asc medya