“Etçibaşı Naci Usta” Çeşme'de

İzmir’in en gözde lezzet duraklarından Etçibaşı Naci Usta konuklarını, gelen yoğun talep üzerine açtığı Çeşme Ilıca Otel mevkiindeki yeni şubesinde ağırlayacak.Lezzet tutkunlarının İzmir’deki uğrak noktası Naci Usta, Narlıdere ve “Etçibaşı” olarak 1,5 yıldır hizmet verdiği Alsancak Limanı’nı karşısındaki şubesinden sonra, yarattığı eşsiz lezzetleri Çeşme’ye taşıdı. Seçkin personeli ve ürünleriyle konuklarını Çeşme Ilıca Otel Reyhan Pastanesi yanında açılan yeni şubesinde ağırlayacak olmanın heyecanını yaşayan Etçibaşı Naci Usta, fark yaratan bir uygulamaya da imza attı. Ala Carte menü et ve Türk Mutfağı’nın eşsiz yemeklerini sunan Naci Usta, İzmirliler’i dünyanın sayılı restoranlarında kullanılan “Dry Aged System” ile buluşturuyor. Müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için gastronomi alanındaki gelişmeleri titizlikle takip ettiğini belirten Naci Deniz, “Yurt dışında seçkin mutfaklarda kullanılan bu sistemi İzmir’de sadece biz uyguluyoruz. Dry Aged System’de, Himalaya tuz tuğlalarıyla özel olarak oluşturulan 16 metre karelik dolapta artı 2 derecede sıfır bakteri ile 28 gün dinlendirilen etler, havaya karışan tuzlu su buharı sayesinde marine oluyor ve daha lezzetli hale geliyor. Bütün gayemiz müşterilerimize en iyiyi sunmak. Uzun yıllardan bu yana işimize duyduğumuz sevgi ve saygıyla başarılı çizgimizi koruyoruz. Narlıdere ve Alsancak şubelerimizde sağladığımız başarıyı Çeşme’de sürdüreceğiz” dedi.
Etçibaşı’nın özel lezzetleri şarküteriden alınabiliyor.


Kahvaltı servisinin de yapıldığı Etçibaşı Çeşme şubelerinde birçok yöresel peynir çeşidinin, kendi özel üretimleri sucukların ve 40 çeşit ürünün yer aldığı bir şarküteri reyonu da açtıklarını söyleyen Naci Usta, “İsteyenlerin şarküteri alışverişi de yapabildiği Etçibaşı Çeşme şubemizde misafirlerimiz Halkla İlişkiler ve Şube Sorumlusu Ceren Kahraman, Salon Şefi İlyas Akdeniz, Enver Gamsız ve Mutfak Şefi Ahmet Özmen’in güleryüzü karşılıyor. Yemeklerimizin lezzeti kadar sunduğumuz hizmetin kalitesi de bizim için önemli. Ürünün alımından mutfak aşamasına, yemeğin hazırlanmasından sunumuna kadar her anında işimin başında bulundum; bulunmaya da devam ediyorum. Türk mutfağından seçilmiş lezzetlerde ve özel koşullarda dinlendirilmiş t-bone steak, dana pirzola, antrikot, bonfile, kuzu eti çeşitlerinin yanı sıra yüzde yüz dana etiyle kendi hazırlamış olduğum özel sucukta iddialıyız. Çok yakın zamanda Folkart Towers şubemizi de misafirlerimizin hizmetine açıyoruz. Kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeden, İzmirliler’i doyumsuz lezzetlerle buluşturmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Etçibaşı Naci Usta Çeşme’nin doyumsuz lezzetlerine en kısa yoldan ulaşmak için 0232 723 37 37 numaralı telefonu aramanız yeterli. Ayrıca ramazan ayı nedeniyle tüm ekip çok özel menülerle iftar sofraları hazırlıyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Etçibaşı, Naci Usta, Çeşme, yemek, lezzet, çok açım, yemek, izmir