Eşsiz Lezzetin Tek Adresi

Serüvenine 1992 yılında İzmir Çeşme’de başlayan ve popülerliği ile sadece Çeşme ve İzmir’le sınırlı kalmayan Balıkçı Hasan, 2009’dan beri İzmir Kordon’daki yerinde lezzetlerine lezzet katmaya devam ediyor.1.Kordon’da bugüne kadar sunduğu farklı balık lezzetleriyle bir klasik olmayı başaran Balıkçı Hasan her geçen gün bambaşka bir lezzetle gönüllere taht kuruyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Balıkçı Hasan, kış için ferah ve sıcak bir şekilde dekore ettiği 95 kişi kapasiteli iç mekanı ile hizmet verirken, yaz aylarında Kordon’un nefis manzarasıyla gözlerinize de ziyafet çekebileceğiniz 85 kişilik bahçesinde sizleri ağırlıyor. Toplantı ve şirket yemekleriniz için mükemmel bir tercih olan Balıkçı Hasan’da, biri 8 diğeri 16 kişilik localarda özel hizmetlerin yanında, dilerseniz 85 kişilik enfes Kordon manzaralı bahçesinde gruplarınızı ağırlama imkanı bulabiliyorsunuz Ayrıca gruplara özel fix menü seçenekleri ile size ve damak zevkinize uygun tercihler yaratabilirsiniz.

Genç ve dinamik kadrosuyla güler yüzlü servisi ilke haline getiren Balıkçı Hasan’da her şeyin çok güzel ve farklı olacağına emin olabilirsiniz.

Ege’nin taze balık ve deniz ürünlerini ve yine Ege’nin ünlü otlarını bir araya getirerek hazırlanan ana yemek menüsü,Akdeniz ve Ege mezelerinin yanında zeytinyağı, yeşillik ve süt ürünleriyle yapılmış değişik tatlarda mezeleriyle lezzet dolu bir İzmir gecesi yaşamak için bulunmaz bir adres Balıkçı Hasan. Özellikle radika ve deniz börülcesi gibi yöresel otlarla hazırlanan mezeleri, çorba, tava, fırın, ızgara olarak yapılan balık çeşitleri usta aşçılarının deneyimini yansıtıyor. Mekan ve lezzet bu kadar güzel olunca cemiyet hayatı,sanat ve iş dünyasının tanınmış simaları da Balıkçı Hasan’ı sıkça tercih ediyor. Müşterilerinin her biriyle ayrı bir dostluğu bulunan Balıkçı Hasan, hepimizin aşina olduğu ve alışılagelmiş balık sofrası kültürünü bir damak şölenine dönüştürmeyi ilke edinmiş genç ve dinamik kadrosuyla enerjisini konuklarına yansıtıyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER balıkçı hasan, kordon balıkçı hasan, kordon balıkçı, izmir balıkçı, alsancak rakı balık, izmir rakı balık, otlu balıklar, ege otları balık, izmir balık, toray alp altan, toray altan