HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YEME & İÇME -- 7 Ağustos 2019

Cennete Hoşgeldiniz!

Magazinizmir
Yenilenen ortamı ile adeta Meksika'nın ünlü sahili Tulun'u Çeşme'ye taşıyan Shayna Beach keyifli ve rahat ortamıyla hemen her yaş grubundan insana kapılarını açıyor.

Kurucumuz Cem Eliş'in tabiri ile amacımız insanların rahat gelip gidebilecekleri ve en önemlisi kendilerini huzurlu hissedecekleri bir ortam yaratmak. Tamamen doğal mazemeler ile yeniden dekore edilen Shayna tam bir deniz mekanı olarak düzenlendi. Gündüz saatlerinde beach club olarak hizmet veren Shayna, akşamları ise mevcut tesisin farklı bir noktasında Filika Resto-Bar olarak misafirlerine hizmet veriyor.

"Hepsi bir arada" konsepti ile önde giden markaları büyük Shayna şemsiyesi altında buluşturan işletmemiz kapasitesi ile de göz önüne çıkıyor. İskelesinde 600, çim alanda ise 400 kişiyi rahatlıkla ağarlayabilecek olan Shayna Beach gerek servis ve hizmetlerin aksamaması, gerek gelen misafirlerin rahat hareket edip mekanın tadını çıkarabilmeleri adına müşteri alımını sınırlı tutuyor. 100 kişilik profosyonel ekibi ve 300 arabalık otopark alanı ile kusursuz hizmet sağlayan Shayna Beach, Aya Yorgi koyunun tekrar eski değerine çıkmasında önemli bir basamak.

FACEBOOK İLE BAĞLAN