Boyalık Beach’te Lezzet Şöleni

​Boyalık Beach’te New York LezzetleriBoyalık Beach Otel, bu yıl misafirlerine birbirinden lezzetli ve farklı lezzetler sunacak. Çeşme’nin en güzel koylarından biri olan Boyalık’ta mavi bayraklı plajı ile bu yıl da misafirlerine en iyi hizmeti vermek için yarışan Boyalık Beach Otel, New York Pizza ve özel hamburgeri ile farklı tadlarla buluşmalarını sağlayacak.

 

New York’un en ünlü pizza restronlarında 15 yıl şef olarak görev almış olan İzmirli Deniz Koshinski’nin özel sos ve baharatları ile doğal olarak yaptığı New York Pizza ile bu yaz deniz keyfi yapan misafirler için çok lezzetli geçecek. Çok ince ve el ile açılan özel hamur ile yapılan New York Pizza, donmuş olmayan tamamen taze ürünlerle pişiriliyor. Mozerella peynirini bile kendisi üreten Şef Deniz Koshinski’nin özel beyaz sosu ile yapılan New York Pizza, kendine has lezzeti ile misafirlere sunuluyor.

 

Şef Deniz Koshinski’nin diğer farklı lezzeti ise özel hamburgeri. Yine özel sos ve baharat ile sadece yüzde yüz dana eti yapılan hamburger köftesi, galeta unu ve ekmek katılmadan tamamen doğal yöntemle hazırlanıyor. Diğer hamburgerlere göre daha sulu olan hamburgerler, aynı zamanda midede şişkinlik yapmacak kadar hafif.

 

Bu sezon misafirlerine farklı lezzetler sunmak istediklerini dile getiren Boyalık Beach Otel Mali ve İdari İşler Müdürü Orhan Belge, New York’un en ünlü pizzacılarında yetişmiş olan Şef Deniz Koshinski’nin pizza ve hamburgeri ile menülerini zenginleştirdiklerini söyledi. Geçen yıl kapılarını açan Boyalık Beach’ta güleryüzlü ve kaliteli hizmet sunduklarını, müşteri memnuniyetini esas aldıklarını anlatan Belge, bu sezon da mavi bayraklı plajlarından, farklı lezzetler sunan mutfaklarına kadar misafirlerine güzel anılarla ayrılacakları bir Çeşme sunmak istediklerini sözlerine ekledi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Çeşme, Boyalık, Hamburger, İzmirli Deniz Koshinski, New York Pizza, Boyalık Beach Otel, Aoran Koshinski