Boyalık Beach Hotel Çeşme’ nin Yeni Mutfak Şefi Mutfağa Yeni Lezzetler Katacak

Çeşme’nin en güzel koylarından, mavi bayraklı Boyalık’ta yer alan ve misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için yarışan Boyalık Beach Hotel & SPA, Çeşme yeni Mutfak şefi Selami Sezgin ile mutfakta daha da iddialı hale geldi.Mutfağının başına 35 yıllık tecrübeye sahip olan ve bu dalda bir çok ödülü bulunan aşçıbaşı Selami Sezgin’i getiren Boyalık Beach Hotel, misafirlerini yeni lezzetlerle tanıştıracak.

Aşçılık kariyerine 1979 yılında başlayan ve bugüne kadar Hilton, Rixos otel zincirleri, Altınyunus, Kaya Prestige gibi otellerde hizmet veren, özellikle Fransız ve İtalyan mutfağına hakim olan Selami Sezgin, bundan sonra Boyalık Beach Hotel misafirlerine eşsiz lezzetler sunacak.

Unutulmaz lezzetler

Çeşme’nin en güzel Otellerinden biri olan Boyalık Beach Hotel’de çalışmanın kendisini için büyük bir onur olduğunu ifade eden Sezgin, 35 yıllık mesleki bilgi ve tecrübesini bundan sonra burada değerlendireceğini söyledi. Bugüne kadar birçok otel zincirinde çalıştığını, ve bu süreçte 6 yabancı Aşçıbaşı ile çalışma fırsatı yakaladığını söyleyen Sezgin, Türk mutfağı ile birlikte başta Fransız ve İtalyan mutfakları olmak üzere dünya mutfaklarını yakından bildiğini söyledi. Boyalık Beach Hotel’de 30 kişilik ekibi ile birlikte eşsiz lezzetler sunarak, misafir memnuniyeti çıtasını daha da yukarılara çekmek için çalışacağını vurgulayan Sezgin, “Her gün misafirlerimize en iyi malzemeden en sağlıklı ve lezzetli ürünleri sunuyoruz. Ekibimizle birlikte işimizi çok seviyoruz. Her gün daha iyisini sunmak için yarış halindeyiz. Misafirlerimizin Boyalık
Beach Hotel’de göze hitap eden ve lezzetleriyle tatillerini hayatları boyunca unutamayacakları güzel bir anı olarak kalmasını hedefliyoruz” dedi.

Hedef 2015

Boyalık Beach Hotel Müdürü Orhan Belge ise alanında birçok ödüle sahip mutfak şefi Selami Sezgin’in çok kısa sürede otele uyum sağladığını belirterek, ekibi ile birlikte çok güzel işlere imza atacağından şüphesi olmadığını söyledi. Mutfakta öncelikli olarak hijyen konusuna hassasiyet gösterdiklerini, ve onunla birlikte de ''İyi, temiz, kaliteli ve hızlı hizmet bizim takip edeceğimiz yol haritamızdır.'' Dedi. Otellerini geçen yıl sezon ortasında açtıklarını, bu yıl altyapı ve ekipmanlarını güçlendirdiklerini anlatan Belge, “Bizim önümüzdeki ilk hedefimiz 2015 yılı turizm sezonudur. Güçlenen ekibimizle birlikte yeni sezona çok iyi hazırlanarak, Otelimize gelen misafirlerimize daha da iyi hizmet vermeyi, misafir memnuniyetini daha da yukarılara taşımaya amaçlıyoruz.” Diye konuştu.  

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Çeşme, İzmir, Boyalık, Beach, Chef, Orhan Belge, Selami Sezgin, Hilton, Rixos, Altınyunus, Kaya Prestige