Beş Yıldızlı Babalar Günü Keyfi

Kaya İzmir Thermal&Convention, hayatınızın en özel kişisi babanızla unutulmaz bir güne imza atmak için ‘Babalar Günü Brunch’ı düzenledi.Kaya İzmir ailesi 15 Haziran Pazar, Babalar Günü’nü beş yıldızlı konfor eşliğinde geçirmek isteyenler için eşsiz bir brunch keyfi sundu.

Kaya İzmir Thermal&Convention’ın beş yıldızlı konforu ile birlikte Babalar Günü’nde, babalar ve çocuklarına unutulmaz bir gün yaşatmak için bunch düzenlediklerini belirten Kaya İzmir Thermal&Convention Genel Müdürü Muzaffer Tağıl,’Kaya İzmir’in çam ormanları ile çevrelenmiş yemyeşil, cennet gibi bahçesinde baş aşçımız Nejdet Polat ve ekibinin düzenlediği zengin açık büfe brunch keyfi ile en kıymetlilerimiz babalarımızla ‘’Babalar Günün’’de bir araya geliyoruz’ dedi. Tağıl, Babalar günü brunchına katılan konuklara 15-22 Haziran tarihlerinde geçekleştirecekleri Sports Planet İzmir üyelik işlemlerinde ve masaj uygulama ücretlerinde yüzde 20 indirim uygulayacaklarını dile getirdi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Babalar Günü, Kaya İzmir Thermal&Convention, bunch, Muzaffer Tağıl, baş aşçı Nejdet Polat, Sports Planet, izmir babalar günü nasıl geçti