Balıkçı Hasan Lezzetten ve Hizmetten Taviz Vermiyor

1992 – 2003 yılları arasında Çeşme'de sunduğu hizmete, 2009 yılı itibariyle İzmir – Kordon'da devam eden Balıkçı Hasan, damak şöleni tadındaki lezzetleri müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.Alışılagelmiş balık yemek kültürünü, vazgeçilmez bir damak şölenine çeviren Balıkçı Hasan'ın sırrı; Ege'nin eşsiz otlarıyla balığı bir arada sunan menüsüyle, başka yerde tadılamayacak lezzetler sunmasından geliyor. Birçok tarihi ve özel yapım dekoratif ürünlerle süslediği mekan tasarımına deniz manzarası ve eşsiz hizmet de eklenince, misafirlerine benzersiz bir lezzet deneyimi yaşatıyor.

4. İzmir Gourme Guide Ödülleri'nde, ''Bir Adım Öne Çıkanlar'' kategorisinde ''Balık ve Deniz Ürünleri'' ödülünü alan Balıkçı Hasan; özel hazırlanan geleneksel meze ve balık çeşitlerinin yanında, kendine özgü mezeleri ve ara sıcaklarıyla da fark yaratıyor.

Müşteri odaklı yaklaşımının yanında; enerjisini işlerine duyduğu tutkudan alan genç, dinamik ve enerjik kadrosuyla da misafirlerine eksiksiz hizmet sunuyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Balıkçı Hasan, İzmir Mekanlar, İzmir Restaurantlar, İzmir Gece Hayatı, 4. İzmir Gourme Guide Ödülleri, Balık ve Deniz Ürünleri, Balıkçı Hasan Restaurant, Toray Altan