Balıkçı Hasan Kordon’da Ayrıcalıkları ile Öne Çıkıyor

Serüvenine 1992 yılında İzmir Çeşme’de başlayan ve popülerliği ile sadece Çeşme ve İzmir’le sınırlı kalmayan Balıkçı Hasan, 2009’dan beri İzmir Kordon’daki yeni yerinde hizmetlerine devam ediyor.Kordon’daki yerinde kış için ferah ve sıcak bir şekilde dekore ettiği 95 kişi kapasiteli iç mekanı ile hizmet verirken, yaz aylarında Kordon’un nefis manzarasıyla gözlerinize de ziyafet çekebileceğiniz 85 kişilik bahçesinde sizleri ağırlıyor.

Toplantı ve şirket yemekleriniz için mükemmel bir tercih olan Balıkçı Hasan’da, biri 8 diğeri 16 kişilik localarda özel hizmetlerin yanında, dilerseniz 85 kişilik enfes Kordon manzaralı bahçesinde gruplarınızı ağırlama imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca gruplara özel fix menü seçenekleri ile size ve damak tadınıza uygun tercihler yaratabilirsiniz.

 

Genç ve dinamik kadrosuyla güler yüzlü servisi ilke haline getiren Balıkçı Hasan’da her şeyin çok güzel ve farklı olacağına emin olabilirsiniz.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER balıkçı hasan, balıkçı hasan izmir, izmir kordon, kordon balık, kordon balık restorant, deniz mahsullü makarna, toray altan, kordon restorant, şirket yemekleri, grup yemekleri, enginarlı balık, soya soslu kalamar, soya soslu kalamar tarifi, izmir balık restorant, en iyi balık restoranı, izmirde balık, balıkçı hasan rezervasyon, balıkçı hasan iletişim, toray altan kimdir, rakı balık izmir, balık tarifleri, izmir balıkçıları, izmirde balık rakı, kordonda balık rakı, Toray Altan, BALIKÇI HASAN REZERVASYON, Balıkçı Hasan spesiyal