Balık Şöleni Sizleri Bekliyor!

Sağlık Yaşamın Başkenti İzmir’de,Konak Belediyesi'nin ev sahipliğinde İzmir Tadında Balık Günleri şöleni başlıyor!..Sağlıklı Yaşamın Başkenti İzmir’de, İzmir Tadında Balık Günleri 23-24 Ekim’de Konak Belediyesi ev sahipliğinde, Alsancağı Koruma ve Güzelleştirme Derneği IMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi, Su Ürünleri Tanıtım Grubu, Fransız Kültür Merkezi, La Cigale, Küçük Kulüp, Efes Rotary Kulübü ve Gündoğdu Rotary Kulübü işbirliğinde Fransız Kültür Merkezi, Küçük Kulüp Derneği, La Cigale ve Alsancak 1380 Sokak’ta gerçekleştirilecek.
 

İzmirliler Balığa Doyacak

İzmir Tadında Balık Günleri, İzmir’de balık ve deniz ürünlerinin tüketimini arttırmayı ve balık kültürünü yaşatmayı amaçlıyor. Etkinlikler dahilinde, deniz ürünleri tadımı, balık yemekleri, ege mutfağı söyleşileri, etkinliğe destek veren kişi ve kurumlara plaket takdimi yapılacaktır. Tüm İzmirlilerin davetli olduğu İzmir Tadında Balık Günleri kapsamında, 1380 Sokakta konuklara balık ve çeşitli ikramlar yapılacak. Şölenin ev sahipliğini yapan Konak Belediyesi ve etkinliğe destek veren kurumlar tüm İzmirlileri balık yemeye ve etkinliklere davet ediyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER balık etkinlikleri, dev ajans, erhan gölbey, konak belediyesi, izmir, balık, tadım, etkinlik, ikram, sağlıklı yaşam, Alsancağı Koruma ve Güzelleştirme Derneği, ekim, deniz, yiyecek, sağlık, event